Bosch PowerMore 250Wh + Sada pro montáž přídavné baterie - Vasport.cz

Bosch PowerMore 250Wh + Sada pro montáž přídavné baterie

Cena:14 990 Cena: 12 990 

Bosch PowerMore 250Wh ,  je přídavný akumulátor velikosti láhve na vodu pro ještě delší dojezd a delší zábavu. Lze ho snadno převážet v batohu, dokud jej nebudete potřebovat. 

Na cestě obvykle do 3 -5 dnů

Popis

Bosch PowerMore 250Wh + Sada pro montáž přídavné baterie

PowerMore 250 je přídavný akumulátor velikosti láhve na vodu pro ještě delší dojezd a delší zábavu. Lze ho snadno převážet v batohu, dokud jej nebudete potřebovat. Nebo naopak při jízdách s nižšími energetickými nároky můžete nechat hlavní akumulátor doma a spolehnout se čistě na PowerMore 250 – tím se sníží hmotnost vašeho elektrokola. Kompaktní akumulátor Range Extender váží 1,6 kg. Range Extender lze kombinovat s akumulátory PowerTube a CompactTube Smart Systému.

Sada obsahuje

Přídavná baterie pro eBike
pro elektrokola Bosch Smart System
kompaktní design láhve na vodu
250 Wh dodatečné energie
1,6 kg lehké
Instalace Plug & Play s vhodným nabíjecím kabelem

Extra baterie pro větší dojezd

Bez ohledu na to, kam vás elektrokolo doveze, s akumulátorem PowerMore 250 v zavazadle máte vždy s sebou vhodnou zásobu energie, když potřebujete jet dál, než jste plánovali. Těchto 1,6 kilogramů, uložených v batohu nebo brašně, téměř nic neváží. Pokud se vám začne vybíjet hlavní baterie, jednoduše vyměňte láhev s vodou za Bosch Range Extender. Baterii PowerMore 250 stačí vložit do držáku a připojit k vaší nabíjecí zásuvce. Pak může zábava na elektrokolech pokračovat.

Využitelnost extra baterie 🔋 Bosch PowerMore 250

Najít oblast pro použití Smart System Range Extender od Bosch není opravdu žádný problém. Na dlouhých túrách se už nikdy nebudete muset starat o cestu domů, na trailu zvládnete kopec i po dlouhém dni naplno a ve městě budete mít rychle připravenou energetickou rezervu, pokud zapomenete nabít elektrokolo. Bosch PowerMore 250 se ale může osvědčit i sám o sobě. Na krátké vzdálenosti můžete použít prodlužovač dojezdu bez hlavní baterie a těžit tak z výrazně nižší hmotnosti vašeho elektrokola.

Kompatibilita 

Zda může být Vaše elektrokolo vybaveno Smart System Range Extender, závisí na různých faktorech. V zásadě jsou kompatibilní všechna kola se systémem Smart. Abyste zajistili komunikaci mezi PowerMore 250 a vaším kolem, musíte mít na svém systému nainstalovaný nejnovější software. Tento software můžete nainstalovat prostřednictvím aplikace Bosch eBike Flow. Kromě toho musí výrobce vašeho elektrokola – například KTM – povolit možnost Range Extender. Pokud tomu tak není, obraťte se prosím na nejbližší odborný servis Bosch, aby tuto možnost pokud možno aktivovali. To je však proveditelné pouze tehdy, pokud má vaše elektrokolo také potřebné a stabilní příslušenství. Za tímto účelem je nejlepší kontaktovat přímo výrobce vašeho elektrokola.

Dojezd závisí na vaší pohonné jednotce, kapacitě hlavního akumulátoru, jízdním režimu a mnoha dalších faktorech – obecné vyjádření proto není možné. V kombinaci s Performance Line SX a hlavním akumulátorem CompactTube 400 můžete díky akumulátoru PowerMore 250 zvýšit dojezd o více než 60 procent.

Parametry:

Kapacita baterie 200 Wh – 299 Wh, Dual Battery compatible
Motorový systém Bosch
Kompatibilní systémy Bosch Cargo Line Gen4 Smart System (BES3), Bosch Performance Line CX Gen4 Smart System (BES3), Bosch Performance Line CX Race Gen4 Smart System (BES3), Bosch Performance Line Gen3 Smart System (BES3), Bosch Performance Line SX Smart System (BDU31)
Váha 1.6 kg (včetně držáku)
Obsah 1x Bosch PowerMore Range Extender | 1x PowerMore battery holder | 1x bottle holder | 2x M5x12 mounting screws
Rozměry 218 x 79 x 88 mm (včetně držáku)
Kompatibilita Bosch Smart systém
Nabíjecí čas 4A Charger – 50 % charge: approx. 1.3 hrs. , 100 % charge: approx. 3.2 hrs. // 2A Charger – 50 % charge: approx. 1.6 hrs. , 100 % charge: approx. 3.7 hrs.
Připevnění příprava na košík na pití
Kapacita 6,7 Ah