Elektrokolo eSUV LEVIT ATLAS Vinka mid mint pearl vel. 16" - Vasport.cz

Elektrokolo eSUV LEVIT ATLAS Vinka mid mint pearl vel. 16″

Cena:67 990 Cena: 64 990 

Elektrokolo eSUV LEVIT ATLAS Vinka, univerzální SUV elektrokolo Atlas se spolehlivým a vysoce výkonným motorem Vinka vám zpříjemní cesty v jakémkoliv terénu.

Na dotaz

Popis

Elektrokolo eSUV LEVIT ATLAS Vinka mid mint pearl vel.16″

Univerzální SUV elektrokolo Atlas se spolehlivým a vysoce výkonným motorem Vinka vám zpříjemní cesty v jakémkoliv terénu. Jízda ve městě či v lese není pro toto elektrokolo žádným problémem. Pohodlnou jízdu zajistí 27,5 palcová kola s širokými plášti, které pohltí většinu nerovností na vaší cestě. Skvělá výbava pak rozšíří vaše obzory.

  • Vinka E20 s točivým momentem 80 Nm
  •  Integrovaná baterie Levit SP2.1 630 Wh
  • DisplejVinka DC 40 s barevným displejem
  • Přehazovačka a řazení Shimano Deore
  • Dojezd až 140 km (vždy záleží na profilu trati a způsobu využití asistence, také váze cyklisty)

Středový pohon Vinka

Integrované středové pohony VINKA (původně Comp Drive) jsou založené na kombinaci japonské mechanické konstrukci a české elektronice. Mají patentovaný snímač řazení Gear Sensor GSGI pro snadné řazení a zvýšení životnosti převodového systému. 

Proměnná doba omezení otáček motoru při řazení – uskutečňuje se na základě aktuální polohy přehazovačky a specifikovaných parametrů v kombinaci se sběrem dat systému. Toto řešení umožňuje minimalizovat dobu snižování točivého momentu motoru při změně zařazeného převodu a současně zabraňuje opětovnému spuštění motoru před dokončením řazení. Parametry řazení jsou definovány jezdcem prostřednictvím LCD ovládací jednotky, podle individuálně přednostní pedálové kadence jezdce (frekvence šlapání) a několika hodnot parametrů časového posunu.

Snímač řazení Gear Sensor GSGI zásadním způsobem eliminuje poškození řadícího mechanismu jako například přetržení řetězu a současně prodlouží jeho životnost. Výrazně sníží hlučnost řadícího mechanismu v okamžiku řazení. Minimalizuje délky časů potřebných k provedení změny převodu, což je důležité zejména při sportovním stylu jízdy a také při jízdě v náročném terénu. Systém si sám vypočítává proměnlivou délku odpojení či snížení výkonu pohonné jednotky v závislosti na odlišným technických požadavcích jednotlivých převodových stupňů a rozdílu mezi preferovanou a skutečnou kadencí šlapání. Eliminuje aktivaci pohonné jednotky před úplným dokončením změny převodu. To je dané tím, že systém pracuje s časy pro odpojení nebo snížení výkonu pohonu a současně i s rozdílem mezi preferovanou a okamžitou kadencí šlapání. Umožňuje individuální nastavení chování pohonné jednotky při řazení – nastavení času odpojení nebo snížení výkonu pohonné jednotky, nastavení preferované kadence šlapání, nastavení míry snížení výkonu pohonné jednotky.

 

Výhody nákupu u nás

  • Prostřednictvím naší platební brány možnost odložení platby nákupu o 30 dní nebo rozložit platbu do splátek. V případě doplnění informací, nás kontaktujte.
  • U nás máte garanční prohlídku, zdarma, v ceně každého zakoupeného jízdního kola, elektrokola. Po ujetí cca. 150 kilometrů nebo uběhnutí 3 měsíců (co vyjde dříve).
  • Při zakoupení jízdního kola, elektrokola u nás, se automaticky stáváte členy našeho klubu s nárokem 15% slevy na veškeré servisní úkony.
  • Při koupi tohoto elektrokola, doplňky včetně oblečení dle vašeho výběru zdarma ve výši 2500 Kč.
Výrobce Levit
Velikost kol 27,5″
Velikost rámu 16″/18″
Počet převodů 1×10
Motor Vinka E20
Baterie Levit SP2.1 630 Wh (17.5 Ah)
Nabíječka Levit 4A
Displej Vinka DC40
Rám Alloy 6061
Vidlice Zoom 868S AIR Boost (120 mm, vzduchová se zamykáním z korunky)
Převodník Spec NW (170 mm, 38 z.)
Přehazovačka Shimano Deore M5130
Řazení Shimano Deore M5130
Kazeta / volnokolečko Shimano LG600 (11 – 43 z.)
Řetěz Shimano LG500
Brzda Shimano MT200 (180 mm disc)
Náboj přední Shimano MT410 Boost
Náboj zadní Shimano MT400 Boost
Ráfek E-Remerx Rocky Disc (584 x 22 mm)
Pláště Schwalbe Hurricane 27,5 x 2,4″ (62 – 584)
Pedály Alloy
Gripy Velo Ergo Lock-on
Řidítka Spec Phase 31,8 x 700 mm (16″), 720 mm (18″)
Představec Spec Phase stavitelný 90 mm
Hlavové složení Spec (semi-integrované, prům. ložiska)
Sedlovka Spec Phase 30,9 x 350 mm
Sedlo Selle Royal 1216 DRN

Další informace

Velikosti

16", 18"