Czech CS English EN French FR

Elektrokolo městské Apache Tocho Plus+pearl petrol

Elektrokolo městské Apache Tocho Plus+pearl petrol

Cena:31 990 

Elektrokolo městské Apache Tocho Plus+ Jestli hledáte skladný dopravní prostředek nebo zábavného parťáka na cesty, Tocho Plus+ je ta pravá volba.

Popis

Elektrokolo Apache Tocho Plus+ s 20″ koly jsme vyvíjeli s myšlenkou na mladé lidi každého věku. Jestli hledáte skladný dopravní prostředek nebo zábavného parťáka na cesty, je Tocho Plus+ ta pravá volba. Nové Tocho dostalo odpruženou vidlici od renomovaného výrobce SR Suntour s pevnou osou pro větší tuhost, hydraulické kotoučové brzdy Shimano abyste dokázali vždy včas zastavit, širší pláště 20 x 2,1″ od českého výrobce Mitas a krásnou modrou barvu. Nechybí mu ale ani potřebná praktičnost, a tak na něm najdete i nosič na 25 kg nákladu, kompletní LED osvětlení ovládané z řidítek s integrovaným brzdovým světlem pro větší bezpečnost, stojánek a blatníky v barvě laku. S motorem Apache Power Silent je Tocho Plus+ velmi živé. O tom se můžete přesvědčit na přehledném displeji, který vám ukáže kolik zrovna jedete, najetou vzdálenost a další údaje o jízdě. Zbývá už jen dodat, že systém skládání je tak jednoduchý, že se sami budete divit jak rychle Tocho Plus+ rozložíte nebo složíte.

 

  • Možnost osobního doručení elektrokola do 30 km od sídla VASPORTU zdarma. Kolo bude složeno a seřízeno, jednoduše připraveno k jízdě.
  • V případě větší vzdálenosti, bez problému. Kolo složíme, seřídíme následně zabalíme a zpět vložíme do krabice. Při vybalení bude prakticky stačit otočit řídítky, nasadit přední kolo a provést montáž pedálů. V případě technických nebo jiných informaci nás neváhejte kontaktovat   info@vasport.cz   tel. 603 703 232 . Je samozřejmosti že dopravu máte zdarma.
  • U nás máte Garanční prohlídku v ceně každého zakoupeného kola. Po ujetí cca. 150 kilometrů nebo uběhnutí 3 měsíců (co vyjde dříve) se u nás zastavíte elektrokolo vám celkově prohlídneme a v případě potřeby seřídíme a doladíme dle vašich přání. Následně veškerá montáž doplňků a komponentů je u nás zdarma.
  • Při zakoupení kola/elektrokola u nás, se automaticky stáváte členy našeho klubu s nárokem 15% slevy na veškeré servisní úkony, včetně půjčovny. Platí to pro všechny členy vaší rodiny.
  • Dále při zakoupení tohoto  elektrokola, dárek dle Vašeho výběru ve výši 1000 Kč. * platné pouze přes eshop Vasportu, nebo vyzvednutí v naši kamenné prodejně.

 

 

Velikost kol 20″”
Motor Apache Power Silent
Baterie Páteřová Apache Power S2 13,5Ah
Nabíječka Apache Power 2A
Displej Apache Power Codac LCD
Rám Alloy 6061
Vidlice SR Suntour Mobie A32 Cargo Air 15QLC32 (70 mm)
Převodník Wheeltop (46 z.)
Přehazovačka Shimano M360
Řazení Shimano Revo Shift
Kazeta / volnokolečko Sunrace (11 – 32 z.).
Řetěz KMC HV500
Náboj přední Shimano MT400
Pláště Mitas Cheetah 20″ x 2.1″ (54 – 506)
Řidítka Spec 25,4 x 580 mm
Představec Spec (skládací)
Sedlovka Spec 27,2 x 300 mm
Sedlo Selle Royal Hertz
Nosič Alloy, nosnost 25 kg
Stojánek Alloy, stavitelný
Blatníky Alloy
Osvětlení LED
Nosnost 130 kg
Barva Pearl petrol