Czech CS English EN French FR

Horské kolo Kona Lava Dome 2022 – Purple vel. S - Vasport.cz

Horské kolo Kona Lava Dome 2022 – Purple vel. S

Cena:19 990 Cena: 16 490 

Horské kolo Lava Dome s moderní sportovní geometrií je vybaveno 9 stupňovým pohonem Microshift, elegantním vnitřním vedením bowdenů a hydraulickými kotoučovými brzdami.

Skladem

Popis

Horské kolo Kona Lava Dome 2022 – Purple vel. S

Horské kolo Kona Lava Dome je jako váš nejlepší přítel, ale ve formě na kole..,  Lava Dome je vybaven snadno použitelným 9 stupňovým hnacím ústrojím se zadní spojkou přehazovačky a elegantním vnitřním vedením. Se silnými 29 ”koly, které pojmou až 2,6” pláště, toto kolo je připraveno na vše, co mu stojí v cestě!

KONA 6061 HLINÍK

Hliníkové slitiny Kona 7005 a 6061 jsou široce používány v celé naší flotile horských a asfaltových kol. Pevná, odolná, lehká slitina, Kona 7005 i 6061 poskytuje fantastický a spolehlivý výkon, který vydrží tisíce jízd. Velká část našich trubek 7005/6061 je natupo a/nebo tvarována, což znamená, že tloušťku stěny trubek lze zvětšit nebo zmenšit, stejně jako tvarovat, takže můžeme doladit pevnost a jízdní vlastnosti konkrétního rámu v závislosti na jeho zamýšlené aplikaci

VNITŘNÍ NÁHLAVNÍ SOUPRAVA

Ložiskové misky jsou skutečně zalisovány do rámu a jsou snadno vyjímatelné. Vnitřní náhlavní souprava také snižuje výšku stohu, takže výška představce a tyčí je lépe nastavitelná, což jezdci umožňuje co nejlepší přizpůsobení.

TAPERED HEAD TUBE

Větší obvod ve spodní části hlavové trubky lépe rozděluje rázovou sílu, prodlužuje životnost ložisek samotné náhlavní soupravy a eliminuje chvění brzd, přičemž poskytuje jistý výkon řízení. Přirozená síla jeho trojúhelníkového designu také znamená silnější pozici řízení a lepší rovnováhu, což jezdci poskytuje větší kontrolu v nerovném terénu. Kuželová hlavová trubka s nulovým stohováním také zajišťuje pevnost tam, kde jde zatížení – do spodní části hlavového složení – maximalizuje odolnost ložiska tam, kde je to potřeba.

DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA

Zaregistrujte si nové kolo Kona do tří měsíců od zakoupení a původní majitel kvalifikuje rám Kona pro bezplatnou doživotní záruku. Poznámka: toto neplatí pro modely Kona Carbon.

JEDNOROČNÍ OMEZENÁ ZÁRUKA NA KOMPLETNÍ KOLO
Kona zaručuje původnímu majiteli, že toto nové kolo Kona bude bez vadných materiálů a zpracování po dobu jednoho roku od data původního nákupu ve Spojených státech nebo Kanadě a bude provozováno za normálních podmínek. a používat. Během tohoto ročního období společnost Kona podle svého výhradního uvážení opraví nebo vymění všechny díly, které společnost Kona shledá jako vadné a na které se vztahuje tato omezená záruka. Původní vlastník uhradí veškeré mzdové náklady spojené s opravou nebo výměnou všech dílů.

DOŽIVOTNÍ OMEZENÁ ZÁRUKA NA RÁM KOL
Pokud záruka na nekarbonová kola a rámy Kona NENÍ registrována do tří měsíců od nákupu, společnost Kona zaručuje původnímu majiteli, že rám tohoto nového jízdního kola Kona zakoupeného u autorizovaného prodejce Kona bude bez vadných materiálů nebo zpracování po dobu tří měsíců. -roční období. POKUD JE ZÁRUKA REGISTROVÁNA U KONA DO TŘÍ MĚSÍCŮ OD ZAKOUPENÍ KOLA, PRODLUŽUJE SE ZÁRUKA NA DOBU PŮVODNÍHO VLASTNÍKA, s výjimkou karbonových kol a rámů. Během záruční doby společnost Kona podle vlastního uvážení opraví nebo vymění rám jízdního kola, pokud společnost Kona zjistí, že je rám vadný a vztahuje se na něj tato omezená záruka. Původní vlastník uhradí veškeré náklady na práci a dopravu spojené s opravou nebo výměnou rámu jízdního kola. Podívejte se prosím do uživatelské příručky Kona,

Poznámka: Tato omezená doživotní záruka se vztahuje na nákupy od Kona USA, Kona Canada a Kona Europe.

  • Možnost osobního doručení kola do 30 km od sídla VASPORTU zdarma. Kolo bude složeno a seřízeno, jednoduše připraveno k jízdě.
  • V případě větší vzdálenosti, bez problému. Kolo složíme, seřídíme následně zabalíme a zpět vložíme do krabice. Při vybalení bude prakticky stačit otočit řídítky, nasadit přední kolo a provést montáž pedálů. V případě technických nebo jiných informaci nás neváhejte kontaktovat   info@vasport.cz   tel. 603 703 232 . Je samozřejmosti že dopravu máte zdarma.
  • U nás máte garanční prohlídku v ceně každého zakoupeného kola. Po ujetí cca. 150 kilometrů nebo uběhnutí 3 měsíců (co vyjde dříve) se u nás zastavíte kolo vám celkově prohlídneme a v případě potřeby seřídíme a doladíme dle vašich přání. Následně veškerá montáž doplňků a komponentů je u nás zdarma.
  • Při zakoupení kola u nás, se automaticky stáváte členy našeho klubu s nárokem 15% slevy na veškeré servisní úkony, včetně půjčovny. Platí to pro všechny členy vaší rodiny.
  • Dále při zakoupení tohoto horského kola, dárek dle Vašeho výběru ve výši  500 Kč. * platné pouze přes eshop Vasportu, nebo vyzvednutí v naši kamenné prodejně.  

 

SPECIFIKACE  
Materiál Rámu Kona 6061 Aluminum Butted
Velikosti S, M, L, XL
Tlumič n/a
Vidlice RST OMEGA MLC 100mm
Kliky Samox
Převodníky 28t
Středové složení Eturnity ETN52 73mm
Pedály Kona JS2
Řetěz KMC X9
Volnoběžka Microshift Advent 11-46t 9spd
Vodítko řetězu n/a
Přední přesmykač n/a
Zadní přesmykač Microshift Advent w/ Clutch
Přehazovačka Microshift Advent
Brzdy Tektro HDM275 Hydraulic
Přední brzda Tektro TR180 180mm

B17
Zadní brzda Tektro TR160 160mm
Brzdiče Tektro HDM275 Hydraulic
Hlavové složení Feimen HP-H868B
Řidítka Kona XC/BC Riser
Představec Kona XC
Sedlovka Kona Thumb 31.6mm
Sedlová objímka Kona QR
Gripy řidítek Kona Key Grip Slip on
Sedlo Kona XC
Přední náboj Joytech 100x9mm
Zadní náboj Joytech 135x10mm
Výplet Stainless Black 14g
Ráfky Alex DP27K
Přední plášť WTB Trail Boss 29×2.25″
Zadní plášť WTB Trail Boss 29×2.25″
Barva Gloss Metallic Grape or Gloss Metallic Asphalt w/ Furnace Fade & Purple Decals

 

Další informace

Velikosti

L, M, S