Mondraker Chrono R bronze/vortex grey vel.L - Vasport.cz

Mondraker Chrono R bronze/vortex grey vel.L

Cena:44 599 Cena: 39 599 

Mondraker Chrono R, s nadčasovou geometrii rámu, která spojuje výkon s komfortem je to co si každý jezdec přeje! Díky jeho lehkosti vylezete na horu jako horská koza a poletíte zase dolů, abyste se bavili jako nikdo jiný

Skladem

Popis

Mondraker Chrono R bronze/vortex grey vel.L

Mondraker Chrono R, s nadčasovou geometrii rámu, která spojuje výkon s komfortem je to co si každý jezdec přeje!  S rámem vyrobeným z tvrzeného hliníku 6061 Xtralite je CHRONO  R skrz na skrz skutečný Mondraker. CHRONO je upraveno pro maximální výkon a umožňuje vám zažít XC FORWARD GEOMETRY, která spojuje všechna krosová kola Mondraker. Díky jeho lehkosti vylezete na horu jako horská koza a poletíte zase dolů, abyste se bavili jako nikdo jiný. Mondraker je samozřejmě vybaven kvalitními komponenty, jako je odpružená vidlice Recon Silver RL od RockShox se zdvihem 120 mm a dálkovým ovládáním, 12rychlostní pohon Sram SX Eagle, brzdy SRAM Level a komponenty ONOFF.

Vlastnosti – MONDRAKER CHRONO poutavý, lehký a tuhý hliníkový rám Mondrakeru zaujme nejen svým komfortem a designem, ale také inovativní geometrií Mondraker Forward: Delší dosah díky prodloužené horní trubce umožňuje delší rozvor, který slibuje více kontroly a důvěra. Jezdec se vzdaluje od předního kola, takže představec je velmi krátký. Brzdy SRAM se 180 mm brzdovým kotoučem vpředu a 160 mm brzdovým kotoučem vzadu extrémně dobře zpomalují i ​​na tvrdých sjezdech, aniž by polevily. Kliky Sram SX Eagle a 12rychlostní kazeta SRAM PG-1210 pokrývají široký rozsah, takže lze zdolat i ty nejstrmější stezky. 29″ pneumatiky Maxxis Ardent zajišťují nejlepší kontakt se zemí.

Nadčasová GEOMETRIE

Vlastní nadčasová geometrie společnosti Mondraker je dodnes technologicky jedinečná a vedoucí. Ukázalo se, že je to referenční geometrie pro dnešní vysoce výkonná horská kola. Klíčovými výhodami Forward Geometry jsou zvýšená bezpečnost a jistota při jízdě strmých sjezdů – i při vysokých rychlostech; reaktivnější, přesnější a přímější manipulace; větší přesnost při jízdě do kopce a větší stabilita v technickém a nerovném terénu díky lepší přilnavosti a celkově lepší kontrole. Tuto sezónu vám nabízíme nejširší sortiment modelů FG.Na základě geometrie s delším dosahem a delšími horními trubkami je poloha sezení s představcem FG30 (30 mm) dokonale vyvážená pro každý model kola a každý účel. Extra prodloužení horní trubky je kompenzováno u všech modelů FG a každé velikosti rámu naším patentovaným představcem FG30. Vzdálenost mezi předkem a středem se zvětšuje a výsledkem je spolehlivé ovládání, které vám umožní jezdit rychleji a snadněji a nabízí ještě více zábavy z jízdy.