Woom 6 Red 26 2022 dětské kolo - Vasport.cz

Woom 6 Red 26 2022 dětské kolo

Cena:15 499 

Woom 6 Red je designové dětské kolo určené pro děti výšky 140 až 165 centimetrů…,

Kategorie:

Popis

Woom 6 Red 26″

Popis

Woom 6 Red je designové dětské kolo určené pro 140 až 165 centimetrů vysoké cyklisty ve věku od 10 do 14 let. S lehkým hliníkovým rámem, pevnou přední vidlicí a 26“ zapletenými koly jsou jízdní vlastnosti tohoto kola velmi podobné horským či krosovým modelům pro dospělé. Ať už se váš potomek chystá kamkoliv, na cestu do školy, na nedělní výlet s rodinou či na odpolední řádění s kamarády, s osmirychlostní přehazovačkou, zubatými pneumatikami a dvěma nezávislými ráfkovými brzdami bude dokonale připravený na jakékoliv dobrodružství.

 

Kvalitní základ…

Základem tohoto kola je lehký hliníkový rám s geometrií, jež byla navržena s ohledem na specifické potřeby mladých cyklistů. Bezpečí je v tomto případě na prvním místě, nezapomnělo se ovšem ani na to, že jízda na kole musí být především zábavná. Rám je díky nízko položenému těžišti a na míru upravenému předsazení vidlice velice stabilní, přes to přese všechno však zůstává stále snadno ovladatelný, a to nejen v zatáčkách. Nástup za řídítka usnadní výrazně snížená horní rámová trubka. Samozřejmostí je vícevrstvý lak, který snadno odolá většině začátečnických karambolů.

 

…a dokonale promyšlené detaily

 Dětská kola Woom jsou promyšlená do posledního detailu. Ať už hovoříme o brzdových pákách uzpůsobených pro drobné dětské ruce, o otočném řazení, které dětem usnadňuje změnu převodů, nebo o představci s uchycením natočeným pod řídítka tak, aby se o něj nikdo nemohl zranit, vše je uzpůsobeno pro snadnou ovladatelnost a maximální bezpečí. Pozornost byla věnována také kontaktním bodům, tedy především sedlu a gripům, jež se významnou měrou podílejí na celkovém pocitu z jízdy, a v neposlední řadě také klikám a pedálům. Kliky jsou navrženy tak, aby odpovídaly mechanice pohybu malých cyklistů, a to ať už je řeč o jejich délce, o vzdálenosti mezi oběma klikami, nebo o počtu zubů na převodníku.

Parametry

Rám: Woom, hliníkový, materiál Aluminum alloy 6061

Vidlice: Woom, hliníková, materiál Aluminum alloy 6061, 1″ sloupek
Kliky: Woom, hliníkové, délka 150 mm, převodník s 29 zuby
Přehazovačka: SRAM X4, 8 rychlostí
Řadící páčky: SRAM Grip Shift, otočné, 8 rychlostí
Kazeta: SRAM, 8 rychlostí, rozsah 11-34 zubů
Řetěz: SRAM
Brzdy: Mini V-Brake
Brzdové páky: Mini V-Brake
Ráfky: Woom Soopa-Doopa-Hoops, hliníkové, 26“
Náboje: Hliníkové, průmyslová ložiska
Dráty: Ocelové
Pláště: Kenda Small Block, rozměr 1.95×26″, 60 TPI
Pedály: Platformové, plastové
Řídítka: Woom, hliníková, šířka 640 mm
Představec: Woom, hliníkový, délka 40 mm, sklon +10°
Hlavové složení:Semi-integrované, pro 1″ sloupek
Sedlo: Woom, ocelové ližiny
Sedlovka: Woom, hliníková
Hmotnost: 9,1 kg (bez pedálů)