Zadní cyklo blatník RRP PROGUARD REAR PLAIN BLACK STD. - Vasport.cz

Zadní cyklo blatník RRP PROGUARD REAR PLAIN BLACK STD.

Cena:995 

Zadní cyklo blatník RRP PROGUARD REAR PLAIN BLACK STD, zadní část blatníku STD je o 83 mm delší než blatník MINI, aby poskytoval o něco větší ochranu sedlovky, a přední část je o 136 mm delší. 

Skladem

Kategorie:

Popis

Zadní cyklo blatník RRP PROGUARD REAR PLAIN BLACK STANDARD

ProGuard je úžasná nová řada předních a zadních blatníků pro horská kola s kotoučovými brzdami, které nabízejí bezkonkurenční ochranu před blátem a vodou, jsou ideální pro závodníky i pro víkendové jezdce, kteří hledají tu nejlepší ochranu. Blatník ProGuard REAR se dodává ve dvou velikostech: Je vyroben z vysoce odolného recyklovatelného polypropylenu, povrchová úprava je matná černá s lesklými prvky na logu a středové linii.

Blatník STANDARD splňuje vše, co blatník MINI, ale ještě něco navíc, zadní část blatníku STD je o 83 mm delší než blatník MINI, aby poskytoval o něco větší ochranu sedlovky, a přední část je o 136 mm delší. Tloušťka přední části blatníku byla snížena, aby si uživatel mohl blatník zastřihnout a upravit ostrými tak, aby lépe vyhovoval konstrukci jeho kola. Existuje více konfigurací uchycení pomocí průchozích otvorů, které umožňují nastavení úhlu pro různé konfigurace.

K dispozici ve 3 velikostech

  • MINI: Délka 325 mm 67 g (bez stahovacích pásků)
  • STD: Délka 545 mm 100 g (bez stahovacích pásků).
  • ROZŠÍŘENÍ: 260mm dlouhý 24g (bez stahovacích pásků)