Czech CS English EN French FR

Prodejna jízdních kol, elektrokol a cyklistických potřeb

Máme zavřeno od pátku 19.8 do pátku 2.9. V případě rezervace servisu využijte rezervační formulář. Děkujeme za pochopení a  budeme se na Vás těšit v sobotu 3.9.

U nás máte garanční prohlídku v ceně každého zakoupeného kola, doplňky včetně oblečení zdarma ve výši až 2000 Kč. 
Při zakoupení kola u nás, se automaticky stáváte členy našeho klubu s nárokem 15% slevy na veškeré servisní úkony, včetně půjčovny.
Prostřednictvím naší platební brány možnost odložení platby nákupu o 30 dní nebo rozložit platbu do splátek, níže postup.
1. Zvolíte platba kartou nebo online platba 2. Zaškrtnete Comgate 3. Potvrdíte platební podmínky 4. Přejděte k červenému okénku objednat 5. Zvolíte platím pak. Následujete bankovní instrukce. 

Přejděte k nákupu

Kde nás najdete?

Rudná, Zličín, Hostivice, Unhošť nebo třeba Praha-Západ. Odevšad je to k nám pár kilometrů.

Adresa:

Za Humny 309

Ptice 252 18

Kontakty:

Tel.: +420 603 703 232

E-mail: info@vasport.cz

Otevírací doba

PO/ST/PÁ: 12:00 - 19:00*

       ÚT/ČT: 12:00 - 17:00*       

      Sobota:   9:00 - 17:00 *

      Neděle:  Zavřeno

*mimo uvedenou pracovní dobu, po telefonické domluvě

Prodejna kol Praha-Západ

Cyklo prodejna se specializací na horská kola, elektrokola, cyklo komponenty a příslušenství. Jsme kousek od Prahy-Zličín, Rudné, Unhoště nebo Hostivic.

Co prodáváme

Jsme sportovní obchod se specializací na cyklistiku, takže u nás můžete zakoupit jízdní kola, např. horská, treková, městská, také gravel kola a elektrokola různých typů v kategorii dámská, pánská a dětská. A k tomu vám můžeme nabídnout příslušenství, komponenty, doplňky, oblečení prověřených značek, které už mají ve světě cyklistiky a mezi cyklisty jméno.

Nově nabízíme možnost před(objednání) jízdních kol a elektrokol. 

Kamenný obchod s cyklistikou nabízí:

 • Horská kola
 • Jízdní kola a elektrokola prodáváme seřízená a ihned připravená k jízdě
 • Nosiče jízdních kol
 • Náhradní díly
 • Komponenty
 • Doplňky
 • Oblečení

Výhody nákupu u nás

 • Při pořízení nového kola u nás máte doplňky včetně oblečení zdarma ve výši až 2000 Kč. 
 • U nás máte Garanční prohlídku v ceně každého zakoupeného kola. Po ujetí cca. 150 kilometrů nebo uběhnutí 3 měsíců (co vyjde dříve) se u nás zastavíte kolo vám celkově prohlídneme a v případě potřeby seřídíme a doladíme dle vašich přání. Následně veškerá montáž doplňků a komponentů je u nás zdarma.
 • Při zakoupení kola u nás, se automaticky stáváte členy našeho klubu s nárokem 15% slevy na veškeré servisní úkony, včetně půjčovny. Platí to pro všechny členy vaší rodiny.
 • Prostřednictvím naší platební brány možnost odložení platby nákupu o 30 dní nebo rozložit platbu do splátek, níže postup.                                                                                                                                                                                  1. Zvolíte platba kartou nebo online platba  2. Zaškrtnete Comgate 3. Potvrdíte platební podmínky 4. Přejděte k červenému okénku objednat    5. Zvolíte platím pak. Následujete bankovní instrukce. 

Jak to u nás vypadá

V naší kamenné prodejně najde například značky