CeramicSpeed - Vasport.cz

CeramicSpeed
CeramicSpeed/Oversized Pulley Wheel Systems

CeramicSpeed/Oversized Pulley Wheel Systems

Shimano/Sram/Campagnolo

Sady kladek/CeramicSpeed

Sady kladek/CeramicSpeed

Shimano/Sram/Campagnolo

CeramicSpeed kuličky

CeramicSpeed kuličky, díky jedinečným vlastnostem kuliček CeramicSpeed ​​Balls jsou nejlepší keramická ložiska, která poskytují bezkonkurenční životnost a nejnižší tření.

CeramicSpeed jednoduchá ložiska

CeramicSpeed jednoduchá ložiska. Kuličky CeramicSpeed ​​jsou o 400 % hladší, o 128 % tvrdší a o 58 % lehčí než standardní ocelová ložiska běžně používaná v cyklistickém průmyslu.

Středové složení

Středové složení CeramicSpeed, snížení odporu je v rozsahu o 75% nižší, ve srovnání se standardními středovými pouzdry. A to díky kuličkám, které jsou o 100 % hladší a o 15 % tvrdší než keramická konkurence.

Sady ložisek - silniční kola

Sady ložisek - silniční kola.  Výsledkem je vyšší rychlost při stejném úsilí a také vyšší maximální rychlost. Ložiska kol CeramicSpeed ​​mají prokázanou životnost, která je 3-5krát delší než u standardních ložisek. 

Mazivo CeramicSpeed

Mazivo CeramicSpeed - změna maziva vyladí výkon. All Round Grease se dodává nainstalovaný, ale lze jej změnit pro TT a Track Grease s nižším odporem nebo pro delší trvanlivost LongLife Grease, který přidává trochu odporu, ale zůstává při jízdě v extrémních podmínkách.

Čističe a odmašťovače

Čističe a odmašťovače pro voskové povlaky řetězů. 

Řetězy UFO Racing

Řetězy UFO Racing - díky jedinečnému optimalizačnímu zpracování vám Ultrafast Racing Chain od CeramicSpeed ​​ušetří watty a zlepší váš výkon s volnou rychlostí a bezkonkurenčním nízkým třením. Závodní řetězy CeramicSpeed ​​UFO vám mohou ušetřit 2–5 W na vzdálenost 600 km.