AMULET TEAM 16" raspberry/silver - Vasport.cz

AMULET TEAM 16″ raspberry/silver

Cena:8 499 Cena: 7 999 

AMULET TEAM 16″ nové profily trubek pro ještě nižší hmotnost spolu s pohodlnější a ergonomičtější geometrií dělají z 16″ TEAM skvělé kolo pro první metry každého dítěte.

Skladem

Kategorie:

Popis

AMULET TEAM 16″ raspberry/silver 

AMULET TEAM 16″ je pokračováním velmi úspěšného modelu v kolekci AMULET 2023. Kolo disponuje zcela novým rámem s inovovanou geometrií SG5. Nové profily trubek pro ještě nižší hmotnost spolu s pohodlnější a ergonomičtější geometrií dělají z 16″ TEAM skvělé kolo pro první metry každého dítěte. Osazení s chainlooperem a lehkými převody pro snadný rozjezd a dvě nezávislé brzdy pro bezpečné zastavení. Sedlo s praktickým držadlem pro pomocnou ruku při prvních pokusech. Pohon pomocí  To vše v krásném designu a barevném provedení pro kluky i holky. Dopřejte svému dítěti snadnou manipulaci s lehce ovladatelným a lehkým kolem AMULET TEAM 16″.

Výhody nákupu

  • Prostřednictvím naší platební brány možnost odložení platby nákupu o 30 dní nebo rozložit platbu do splátek. V případě doplnění informací, nás kontaktujte.
  • U nás máte garanční prohlídku v ceně každého zakoupeného jízdního kola, elektrokola. Po ujetí cca. 150 kilometrů nebo uběhnutí 3 měsíců (co vyjde dříve). 
  • Při zakoupení jízdního kola, elektrokola u nás, se automaticky stáváte členy našeho klubu s nárokem 15% slevy na veškeré servisní úkony.
  • Dále při zakoupení tohoto kola, dárek dle Vašeho výběru ve výši 1000 Kč.   

Specifikace

hmotnost 6,3 KG
rám AMULET 16″ ALLOY SG5
vidlice AMULET 16″ ALLOY SG5
hlavové složení NECO
kliky a převodníky RACELIGHT ALLOY, 114MM
středové složení NECO STEEL
řidítka RACELIGHT ALLOY
představec RACELIGHT ALLOY WITH PAD
pedály PLASTIC HF-818
sedlovka ALLOY 27,2X180MM
sedlo VL-5086
náboj přední RACELIGHT ALLOY
náboj zadní STEEL, COASTER BRAKE
řetěz KMC
kazeta 16T
dráty STEEL
ráfky ALLOY 16H
pláště WANDA 16X2,1″ 120TPI