Brašna nosičová Ibera BA18 Pak Rak MultiMount - Vasport.cz

Brašna nosičová Ibera BA18 Pak Rak MultiMount

Cena:1 463 Cena: 1 363 

Brašna nosičová Ibera BA18 Pak Rak MultiMount – brašna obsahuje speciální adaptér, který lze namontovat na nosiče různých výrobců.

Skladem

Kategorie:

Popis

Brašna nosičová Ibera BA18 Pak Rak MultiMount

IBERA vyvinula nový PakRak MultiMount Bags unikátní systém upínání cyklistických brašen na nosiče jízdních kol všech výrobců. 370x220x200Brašny IBERA tak na nosiče přichytíte pomocí klipu PakRak Clip-On pevně, bezpečně, během několika sekund, bez nutnosti nářadí, popruhů, nebo gumicuků. Nic není tak snadné a pohodlné, jako PakRak Clip-On integrovaný systém značky IBERA. Brašna obsahuje speciální adaptér, který lze namontovat na nosiče různých výrobců, díky kterému může využívat PakRak systém i uživatel, který není vybaven nosičem Ibera.

Univerzální, je určena pro většinu druhů jízdních kol, pro většinu všech nosičů, do všech terénů, pro víkendové výlety, jízdy do práce, do školy, atd.
Hlavní polstrovaná kapsa pro ochranu křehkých předmětů, vnitřní síťovaná kapsa, 2 vnější boční kapsy, odepínatelná páska pro nošení přes rameno. Reflexní prvky, pásek pro připnutí zadní blikačky

VýrobceIBERAObjem15 LRozměr370x220x250BarvačernáMateriálvoděodolný Nylon 600DPřipevněníPakRak Clip-On MultiMount Hmotnost 1080g Kompatibilita veškeré nosiče Ibera + nosiče různých výrobců