CeramicSpeed jednoduché ložisko 608/8mm x 22mm x 7mm

CeramicSpeed jednoduché ložisko 608/8mm x 22mm x 7mm

Cena:1 825 

CeramicSpeed jednoduché ložisko 608. Kuličky CeramicSpeed ​​jsou o 400% hladší, 128% tvrdší a 58% lehčí než standardní ocelová ložiska běžně používaná v cyklistickém průmyslu.

Na cestě obvykle do 3 -5 dnů

Popis

CeramicSpeed jednoduché ložisko 608 / 8mm x 22mm x 7mm

Všechna ložiska CeramicSpeed ​​jsou vyráběna ručně v Dánsku. Super hladké kuličky Silicon Nitride třídy 3 CeramicSpeed ​​jsou spojeny (v řádu mikronů) s oběžnými drahami z kalené oceli, které se vyznačují velmi hladkou leštěnou drážkou.

Kuličky drží na místě vyztužená polyamidová klec. Každé ložisko je optimalizováno nízkou viskozitou „Blue Grease“ CeramicSpeed, aby se minimalizovala fikce a prodloužila životnost ložiska. Bezdotyková těsnění doplňují ložiska a chrání před nečistotami a vlhkostí. Ložiska CeramicSpeed ​​lze použít pro jakoukoli cyklistickou disciplínu: Silniční, TT, Tri, Track, Cross a MTB. Výhodou je super nízké tření, lepší přenos síly a delší životnost ložiska.

Během procesu stavby každé ložisko čtyřikrát ručně zkontrolujeme, zda jsou všechny součásti dokonale sladěny. Kuličky CeramicSpeed ​​jsou o 400% hladší, 128% tvrdší a 58% lehčí než standardní ocelová ložiska běžně používaná v cyklistickém průmyslu. Když porovnáte kuličky CeramicSpeed ​​s jinými keramickými kuličkami v tomto odvětví, zjistíte, že kuličky CeramicSpeed ​​jsou o 15 % tvrdší, vydrží o 99 % vyšší zatížení a jsou o 100 % hladší.

 

  • Vnitřní průměr: 8 mm
  • Vnější průměr: 22 mm
  • Šířka: 7 mm