CeramicSpeed kulička 3/32" (2,381 mm) - Vasport.cz

CeramicSpeed kulička 3/32″ (2,381 mm)

Cena:101 

CeramicSpeed kulička 3/32″ díky jedinečným vlastnostem kuliček CeramicSpeed ​​Balls jsou nejlepší keramická ložiska, která poskytují bezkonkurenční životnost a nejnižší tření.

Skladem

Popis

CeramicSpeed kulička 3/32″ (2,381 mm)

Kuličky CeramicSpeed ​​procházejí rozsáhlým výrobním procesem, aby byla zajištěna nejvyšší možná hustota materiálu, takže se nemusíte bát o jejich dlouhou životnost. Naše video o testu kladivem je skvělým důkazem kvality a odolnosti materiálů, se kterými pracujeme pro naše kuličky CeramicSpeed ​​Balls.

Unikátní výrobní proces je 4-6krát delší než u mnoha našich konkurentů. Výsledkem je, vyšší hustota a tvrdost, právě tato tvrdost kuličky umožňuje zachovat hladkost povrchu již od výroby (měřeno na 0,08 mikronů nebo 0,00008 mm pro měření povrchu).

V každém ložisku využívá CeramicSpeed ​​kuličky z nitridu křemíku třídy 3, které mají nejlepší možnou povrchovou úpravu a kulatost, zajišťující nejen nízké tření při spárování do tvrzených ocelových kroužků, ale také bezkonkurenční životnost ložiska.

Při vývoji ložisek pro extrémní výkon v kombinaci s vynikající životností je nezbytné, aby keramické kuličky měly vynikající kvalitu povrchu.

Díky jedinečným vlastnostem kuliček CeramicSpeed ​​Balls jsou nejlepší keramická ložiska, která poskytují bezkonkurenční životnost a nejnižší tření.