CeramiSpeed středové složení BSA pro Shimano Road - Vasport.cz

CeramiSpeed středové složení BSA pro Shimano Road

Cena:7 614 

CeramiSpeed BSA pro Shimano Road, snížení odporu je v rozsahu o 75% nižší, ve srovnání se standardními středovými pouzdry. Navíc, 4 letá garantovaná záruka výrobcem!

Skladem

Popis

CeramiSpeed středové složení BSA pro Shimano Road, snížení odporu je v rozsahu o 75% nižší, ve srovnání se standardními středovými pouzdry. Navíc, 4 letá garantovaná záruka výrobcem!

BSA je další způsob, jak uvést anglické vlákno; pochází z British Standard Cycle. Anglické závity na silničních kolech znamenají 68 mm širokou, 34 mm vnitřní průměr pláště s obráceným závitem na hnací straně. Je to dnes nejběžnější závitový standard. Tato sada pracuje s klikami pevné nápravy o průměru 24 mm, které najdete mimo jiné na Shimano, FSA, Rotor.

Na výběr máte dva typy ložisek. 

  • První volbou je náš nízký odpor, standardní ložisko s dlouhou životností, s kroužky z kalené oceli a našimi super kulatými kuličkami CeramicSpeed.
  • Druhou volbou je naše potažené ložisko, které používá stejné kuličky instalované na povlečených pouzdrech z kalené oceli pro delší životnost a menší odpor ložiska.

V krabici

  • 2 misky se závitem s ložisky.
  • 2 protiprachové kryty s vestavěnými distančními vložkami.
  • Distanční trubka.
  • Celokruhové mazivo.
  • Nálepkový list.

Parametry

Technické označení: BSA/68 
Určení: 24 mm osy
Šířka středu rámu: 68 mm, 
Průměr osy klik: 24 mm (Shimano/FSA…)
Vnitřní průměr středu rámu: 34mm
Disciplína: Road, Tri a Track
SKU: 101309
Celková hmotnost:148 g
Typ BB: BSA anglický závit 68mm

Technická data

S anglickým závitem se snadno pracuje a miska na straně pohonu díky obrácenému závitu zůstává na místě bez větší námahy. 24mm vřetena snadno projdou pláštěm, což umožňuje použití velkých ložisek ve vnějších miskách.

  • Dejte více své energie do pohybu vpřed snížením třecího odporu, kdekoli můžete. Standardní ložiska CeramicSpeed ​​mají typicky třecí odpor 0,3-0,4 wattu na sadu. Snížení odporu je v rozsahu o 75% nižší, ve srovnání se standardními středovými pouzdry. A to díky kuličkám, které jsou o 100 % hladší a o 15 % tvrdší než keramická konkurence. Ložiska CeramicSpeed ​​vydrží minimálně třikrát déle než ostatní ložiska.
  • Potažená ložiska dále snižují odpor a prodlužují životnost. Potažené klece ložisek vykazují 50% snížení odporu a zlepšení životnosti ložisek o 60%.
  • Změna maziva vyladí výkon. All Round Grease se dodává nainstalovaný, ale lze jej změnit pro TT a Track Grease s nižším odporem nebo pro delší trvanlivost LongLife Grease, který přidává trochu odporu, ale zůstává při jízdě v extrémních podmínkách.