Cyklistická helma FOX Crossframe Pro Solids - White - Vasport.cz

Cyklistická helma FOX Crossframe Pro Solids – White

Cena:4 999 Cena: 3 999 

Cyklistická helma FOX Crossframe Pro Solids je všestranná, lehká přilba s MIPS® a BOA® Aerodynamický tvar zajišťuje výrazné snížení odporu vzduchu, díky čemuž je produkt ideální pro silniční použití.

Katalogové číslo: - Kategorie: ,

Popis

Cyklistická helma FOX Crossframe Pro Solids je všestranná, lehká přilba s MIPS® a BOA®

  • Konstrukce tohoto modelu je navržena tak, aby zajistila optimální komfort používání. Výběr vhodných materiálů zajistil, že přilba dobře přiléhá k hlavě uživatele a poskytuje mu vysokou úroveň pohodlí.
  • Bezpečnost: Použití speciálních materiálů, pokročilé konstrukce a inovativních technologií umožnilo zajistit vysokou úroveň ochrany hlavy v případě nešťastné nehody při jízdě. Tento model přilby využívá revoluční ochranný systém MIPS, který účinně chrání před rotačním pohybem, ke kterému dochází při silných nárazech.
  • Při konstrukci tohoto modelu je navržen zorník, který je velmi praktický. Tento prvek účinně chrání před sluncem a větvemi, které mohou představovat hrozbu v obtížném lesním terénu.
  • Aerodynamický tvar: Tento model helmy byl navržen tak, aby zaručoval maximální výkon při jízdě. Aerodynamický tvar zajišťuje výrazné snížení odporu vzduchu, díky čemuž je produkt ideální pro silniční použití.

Další informace

Velikosti

M, S