Cyklistická přilba Alpina Mythos 3.0 L.E dark silver mat, vel. 59-64

Cyklistická přilba Alpina Mythos 3.0 L.E dark silver mat, vel. 59-64

Cena:2 699 Cena: 2 399 

Cyklistická přilba Alpina Mythos 3.0 L.E dark silver mat, vel. 59-64 Je to jedna z nejprodávanějších cyklistických helem na trhu

Kategorie:

Popis

Cyklistická přilba Alpina Mythos 3.0 L.E dark silver mat, vel. 59-64

Je to jedna z nejprodávanějších cyklistických helem na trhu: Mythos 3.0 LE. Milionykrát ověřený střih a vynikající poměr cena/výkon z něj udělaly bestseller. Nízká hmotnost přilby je dána výrobou inmold, kde je horní skořepina tepelně spojena s Hi-EPS. Výsledkem je pevné povrchové spojení, které je zodpovědné za velmi robustní konstrukci. Oblast zad a spánků se stahuje více dolů pro optimální bezpečnost v terénu. To vytváří ještě větší pokrytí hlavy. S Run System Ergo Plus, který je kombinován s výškově nastavitelným Custom Fit, lze helmu dokonale přizpůsobit vaší hlavě. Další plus pro pohodlí: odnímatelné antibakteriální polstrování. Síťky proti hmyzu odvádějí hmyz od hlavy a štít zaručuje optimální ochranu v zorném poli. Spodní okraj helmy je chráněn přídavnou polykarbonátovou skořepinou Edge Protect. Vysoce kvalitní matný povrch dodává Mythosu nádech rafinovanosti.
I přes svou rozšířenou kostru je lehčí, než kdy předtím.
Dokonale padnoucí cyklistická přilba s hlubokým provedením zátylkové části pro “hlubší” usazení a rovněž s novým provedením výřezu v oblasti uší.
Excelentní ochrana hlavy pro stylové jezdce