APACHE Tocho 2020 pearl white skládací - Vasport.cz

APACHE Tocho 2020 pearl white skládací

Cena:23 990 

Apache Tocho je skládací elektrokolo s pohonem Apache Power Silent, baterií o kapacitě 375Wh, celkový dojezd až 80 km, řazením Shimano 1×7 .

Popis

Vyražte na svoji každodenní jízdu do města nebo ho jednoduše složte do kufru auta a vydejte se za novým dobrodružstvím. Skládací elektrokolo Apache Tocho s tichým nábojovým pohonem si natolik oblíbíte, že se si ho budete chtít přibalit i na svoji další dovolenou.
 
Rychlé a jednoduché složení. Elektrokolo Tocho je postaveno na skládacím rámu s nízkým nástupem a baterií za sedlovou trubkou, čímž dosáhlo lepšího rozložení hmotnosti a tudíž výborné stability. Nechybí ani komfortní výbava, jako je zadní nosič nebo blatníky v barvě rámu. Při jízdě je velice důležitá vaše bezpečnost a na elektrokole tak najdete reflexní pruh na pláštích a osvětlení napájené z baterie. To vše se vejde do kufru vašeho automobilu či úložného prostoru karavanu.
Mějte vše pod kontrolou, na multifunkčním LED displeji si zvolte vhodný režim asistence a mějte přehled o stavu baterie. Vyražte v obleku na pravidelnou ranní poradu nebo v plážových šortkách objevujte nová místa na své dovolené. Elektrokolo Apache Tocho se stane součástí vašeho aktivního i sportovního života.
 
ELEKTROMOTOR :
Jízdu ve městě vám zpříjemní tichá pohonná jednotka Apache Power Silent s elektromotorem Silent, který je zapletený ve středu zadního kola.
Nominální výkon motoru je 250 W s maximálním točivým momentem až 32 Nm.
Systém je vybaven takzvanou sinusovou technologií řízení, která se vyznačuje velmi tichým chodem a efektivnějším využitím energie.
 
BATERIE:
Energii pro vaše elektrokolo poskytne moderní páteřová baterie s kapacitou 10,4 Ah (375) Wh a dojezdovým okruhem až 80 km na jedno nabití.
Samozřejmostí je přítomnost chytrého systému řízení, který baterii chrání před přehřátím, zkratem či přebitím.
Celkovou dojezdovou vzdálenost ovlivňuje kromě kapacity baterie také profil tratě, hmotnost jezdce a jeho jízdní styl.
Díky umístění baterie za sedlovou trubkou nabídne elektrokolo lepší jízdní vlastnosti a výrazně snadnější manipulaci.
 
 • Vidlice:  Pevná 
 • Velikost kol : 20″ 
 • Převody  :   1 x 7 
 • Motor:  Silent 250 W s hall senzory 
 • Baterie:  36 V / 10,4 Ah (374 Wh) Li-Ion 
 • Systém Apache Power Silent 
 • Představec:  Spec skládací 
 • Brzdy:  Promax TX-117 
 • Řazení:  Shimano Revo Shift 
 • Možnost osobního doručení elektrokola do 50 km od sídla VASPORTU zdarma. Kolo bude složeno a seřízeno, jednoduše připraveno k jízdě.
 • V případě větší vzdálenosti, bez problému. Kolo složíme, seřídíme následně zabalíme a zpět vložíme do krabice. Při vybalení bude prakticky stačit otočit řídítky, nasadit přední kolo a provést montáž pedálů. V případě technických nebo jiných informaci nás neváhejte kontaktovat   info@vasport.cz   tel. 603 703 232 . Je samozřejmosti že dopravu máte zdarma.
 • U nás máte Garanční prohlídku v ceně každého zakoupeného kola. Po ujetí cca. 150 kilometrů nebo uběhnutí 3 měsíců (co vyjde dříve) se u nás zastavíte elektrokolo vám celkově prohlídneme a v případě potřeby seřídíme a doladíme dle vašich přání. Následně veškerá montáž doplňků a komponentů je u nás zdarma.
 • Při zakoupení kola/elektrokola u nás, se automaticky stáváte členy našeho klubu s nárokem 15% slevy na veškeré servisní úkony, včetně půjčovny. Platí to pro všechny členy vaší rodiny.
 • Dále při zakoupení tohoto  elektrokola, doplňky zdarma ve výši 500 Kč, včetně slevových akcí.