Gravel KONA ROVE DL vel. 58

Hledáte plynulou jízdu smíšeným terénem. Jste fanouškem oceli. Máte náročný vkus, ale nejste pohlceni trendy. Chcete kolo, které dobře vypadá, skvěle jezdí a vydrží vám celý život. Jste člověk, který si koupí skvělý produkt za skvělou cenu. Nehledejte nic jiného než Rove DL. Je to pracant už léta. Rove DL, inspirovaný horskou cyklistikou, ale rozhodně více orientovaný na turistiku, kontroluje všechna políčka z hlediska funkčnosti, pohodlí a stylu.

KONA CROMOLY

Jen velmi málo materiálů nabízí tolik tlumení nárazů, trvanlivosti a pružné jízdní vlastnosti jako ocel. Nikdy jsme se neodchýlili od původního cyklistického materiálu a neúnavně jsme pracovali na přizpůsobování, vylepšování a inovaci rámových sad Kona Cromoly, jak se požadavky jezdců neustále vyvíjejí.

TAPERED HEAD TUBE

Větší obvod ve spodní části hlavové trubky lépe rozděluje rázovou sílu, prodlužuje životnost ložisek samotné náhlavní soupravy a eliminuje chvění brzd, přičemž poskytuje jistý výkon řízení. Přirozená síla jeho trojúhelníkového designu také znamená silnější pozici řízení a lepší rovnováhu, což jezdci poskytuje větší kontrolu v nerovném terénu. Kuželová hlavová trubka s nulovým stohováním také zajišťuje pevnost tam, kde jde zatížení – do spodní části hlavového složení – maximalizuje odolnost ložiska tam, kde je to potřeba.

KOMPATIBILNÍ BEZTUBOVÉ RÁFKY

Bezdušové ráfky umožňují použití pneumatik s větší odolností proti propíchnutí; schopnost provozovat nižší tlak v pneumatikách, což zajišťuje lepší přilnavost pneumatik na trati; nižší valivý odpor; a úspora hmotnosti oproti tradičním systémům duší a pneumatik.

KOLA 650b

Kola a pneumatiky 650b mají podobný celkový průměr jako tradiční 700c štěrk nebo pneumatika pro dojíždění, ale s menším průměrem ráfku a širší, vyšší pneumatikou. Extra objem vzduchu v této nové generaci městských pneumatik a pneumatik pro smíšené povrchy znamená, že mohou být pohodlně provozovány při nižším tlaku a přitom se stále rychle odvalují na různých površích. Je to to nejlepší z obou světů.

Výhody nákupu

  • Prostřednictvím naší platební brány možnost odložení platby nákupu o 30 dní nebo rozložit platbu do splátek.
  • U nás máte garanční prohlídku, zdarma, v ceně každého zakoupeného jízdního kola, elektrokola. Po ujetí cca. 150 kilometrů nebo uběhnutí 3 měsíců (co vyjde dříve). 
  • Při zakoupení jízdního kola, elektrokola u nás, se automaticky stáváte členy našeho klubu s nárokem 15% slevy na veškeré servisní úkony.
  • Dále při zakoupení tohoto kola, dárek dle Vašeho výběru ve výši  1000 Kč. 

DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA

Zaregistrujte si nové kolo Kona do tří měsíců od zakoupení a původní majitel kvalifikuje rám Kona pro bezplatnou doživotní záruku. Poznámka: toto neplatí pro modely Kona Carbon.

JEDNOROČNÍ OMEZENÁ ZÁRUKA NA KOMPLETNÍ KOLO
Kona zaručuje původnímu majiteli, že toto nové kolo Kona bude bez vadných materiálů a zpracování po dobu jednoho roku od data původního nákupu ve Spojených státech nebo Kanadě a bude provozováno za normálních podmínek. a používat. Během tohoto ročního období společnost Kona podle svého výhradního uvážení opraví nebo vymění všechny díly, které společnost Kona shledá jako vadné a na které se vztahuje tato omezená záruka. Původní vlastník uhradí veškeré mzdové náklady spojené s opravou nebo výměnou všech dílů.

DOŽIVOTNÍ OMEZENÁ ZÁRUKA NA RÁM KOL
Pokud záruka na nekarbonová kola a rámy Kona NENÍ registrována do tří měsíců od nákupu, společnost Kona zaručuje původnímu majiteli, že rám tohoto nového jízdního kola Kona zakoupeného u autorizovaného prodejce Kona bude bez vadných materiálů nebo zpracování po dobu tří měsíců. -roční období. POKUD JE ZÁRUKA REGISTROVÁNA U KONA DO TŘÍ MĚSÍCŮ OD ZAKOUPENÍ KOLA, PRODLUŽUJE SE ZÁRUKA NA DOBU PŮVODNÍHO VLASTNÍKA, s výjimkou karbonových kol a rámů. Během záruční doby společnost Kona podle vlastního uvážení opraví nebo vymění rám jízdního kola, pokud společnost Kona zjistí, že je rám vadný a vztahuje se na něj tato omezená záruka. Původní majitel uhradí veškeré náklady na práci a dopravu spojené s opravou nebo výměnou rámu jízdního kola. Podívejte se prosím do uživatelské příručky Kona,

Poznámka: Tato omezená doživotní záruka se vztahuje na nákupy od Kona USA, Kona Canada a Kona Europe.

SPECIFIKACE  
Materiál Rámu Kona Butted Cromoly
Velikosti  58
Tlumič n/a
Vidlice Kona Project Two Cromoly Disc
Kliky SRAM Apex
Převodníky 40t X-Sync
Středové složení SRAM GXP 68mm
Pedály n/a
Řetěz SRAM PC1110
Volnoběžka SRAM PG1130 11-42t 11spd
Vodítko řetězu n/a
Přední přesmykač n/a
Zadní přesmykač SRAM Rival 1
Přehazovačka SRAM Rival 1
Brzdy TRP HDC711C Mechanical / Hydraulic
Přední brzda TRP TR160mm
Zadní brzda TRP TR160mm
Brzdiče SRAM Rival 1
Hlavové složení FSA No.1/No.10
Řidítka Kona Road
Představec Kona Road Deluxe
Sedlovka Kona Deluxe Thumb w/Offset 27.2mm
Sedlová objímka Kona Clamp
Gripy řidítek Kona Cork Tape
Sedlo WTB Volt
Přední náboj Formula 100x12mm (centerlock)
Zadní náboj Formula 142x12mm (centerlock)
Výplet Stainless Black 14g
Ráfky WTB ST i23 TCS 2.0
Přední plášť WTB Venture TCS DUAL 650x47c
Zadní plášť WTB Venture TCS DUAL 650x47c
Barva Gloss Azure w/ Charcoal & Cyan Decals