Helma Alpina HAARLEM,orchid matt vel. 52-57 - Vasport.cz

Helma Alpina HAARLEM,orchid matt vel. 52-57

Cena:1 190 

HELMA ALPINA HAARLEM je lehká městská helma se širokou škálou využití. Na kolo, in-line, skateboard, rekreační jízdu na koni….

Skladem

Kategorie:

Popis

Helma Alpina HAARLEM vel. 52-57

HELMA ALPINA HAARLEM je lehká městská helma se širokou škálou využití.
Na kolo, in-line, skateboard, rekreační jízdu na koni ….

Nabízí maximální bezpečnost a přitahuje pozornost svým matným designem.
Nejen díky robustní konstrukci Inmold a nárazuvzdornému EPS, ale také s andělem strážným ve tvaru horních otvorů helmy, s jasným prohlášením: Alpina vás chrání. Vždy. Všude.
Aby bylo možné ALPINU HAARLEM dokonale přizpůsobit hlavě, je zde integrován Run System Ergo Flex +. Velikost lze nastavit téměř nekonečně jemným nastavením pomocí kolečka. Městská helma se vyrábí metodou inmold, pomocí které je vnitřní plášť Hi-EPS pod vnějším pláštěm napěněn pod vysokým tlakem a teplem. Výsledkem je lehká a bezpečná přilba – pro uvolněné jízdy městem.

  • eps – ochranný materiál obsahuje mikroskopické vzduchové komory, které účinně pohlcují sílu nárazu při pádu
    Tato technologie umožňuje úplné propojení skořepiny a tuhé pěny použitím tlakového výlisku, zaručující vysokou stabilitu spolu s extrémní lehkostí nabízející významně vyšší ochranu proti mechanickému poškození.
  • HI-EPS ( vnitřní ulity) – materiál s mimořádně malými póry. Je složen z nespočetných, mikroskopických vzduchových kapes. Právě tyto vzduchové kapsy poskytují ochranný účinek.
  • ceramic shell ( vnější plášť helem) – tento tenký a lehký keramický materiál je velmi těžké zlomit, má odolnost proti poškrábání a také UV-záření.
  • Alpina Run system “Ergo Flex” – systém k nastavení vnitřního obvodu, s kterým se přilba dá nastavit individuálně pro každý tvar hlavy kolečkem nacházejícím se v týlu.
  • Přilby značky Alpina jsou vybaveny ergonomicky tvarovaným upínacím systémem pod bradou Ergomatic– dají se zapnou lehce jednou rukou, otevírají se stlačením červeného knoflíku.