HORSKÉ KOLO KONA LAVA DOME – WHITE, VEL. S

HORSKÉ KOLO KONA LAVA DOME – WHITE, VEL. S

Cena:19 990 Cena: 14 990 

Horské kolo Kona Lava Dome není jen značka legendy, ale především super horské kolo, v poměru ceny a kvality.

Popis

HORSKÉ KOLO KONA LAVA DOME – WHITE, VEL. S

Horské kolo Kona Lava Dome s moderní sportovní geometrií je vybaveno 9 stupňovým hnacím ústrojím, elegantním vnitřním vedením bowdenů a hydraulickými kotoučovými brzdami.

Hlavní předností horského kola Lava Dome

  • Spolehlivá a velmi odolná 9 stupňová přehazovačka Microshift Advent.
  • Převody přizpůsobené k zvládnutí jakéhokoliv terénu. Kazeta 11-46t 9spd a převodník 28z, projedete bez problému každým terénem. 
  • Kvalitní slitina hliníku, která byla realizovaná k maximální pevnosti a odolnosti, zároveň lehkostí. 
  • Skvělá geometrie rámu, která Vám usnadní překonat jakoukoliv překážku. 

KONA 6061 HLINÍK

Hliníkové slitiny Kona 7005 a 6061 jsou široce používány v celé naší flotile horských a asfaltových kol. Pevná, odolná, lehká slitina, Kona 7005 i 6061 poskytuje fantastický a spolehlivý výkon, který vydrží tisíce jízd. Velká část našich trubek 7005/6061 je natupo a/nebo tvarována, což znamená, že tloušťku stěny trubek lze zvětšit nebo zmenšit, stejně jako tvarovat, takže můžeme doladit pevnost a jízdní vlastnosti konkrétního rámu v závislosti na jeho zamýšlené aplikaci

VNITŘNÍ NÁHLAVNÍ SOUPRAVA

Ložiskové misky jsou skutečně zalisovány do rámu a jsou snadno vyjímatelné. Vnitřní náhlavní souprava také snižuje výšku stohu, takže výška představce a tyčí je lépe nastavitelná, což jezdci umožňuje co nejlepší přizpůsobení.

TAPERED HEAD TUBE

Větší obvod ve spodní části hlavové trubky lépe rozděluje rázovou sílu, prodlužuje životnost ložisek samotné náhlavní soupravy a eliminuje chvění brzd, přičemž poskytuje jistý výkon řízení. Přirozená síla jeho trojúhelníkového designu také znamená silnější pozici řízení a lepší rovnováhu, což jezdci poskytuje větší kontrolu v nerovném terénu. Kuželová hlavová trubka s nulovým stohováním také zajišťuje pevnost tam, kde jde zatížení – do spodní části hlavového složení – maximalizuje odolnost ložiska tam, kde je to potřeba.

DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA

Zaregistrujte si nové kolo Kona do tří měsíců od zakoupení a původní majitel kvalifikuje rám Kona pro bezplatnou doživotní záruku. Poznámka: toto neplatí pro modely Kona Carbon.

JEDNOROČNÍ OMEZENÁ ZÁRUKA NA KOMPLETNÍ KOLO
Kona zaručuje původnímu majiteli, že toto nové kolo Kona bude bez vadných materiálů a zpracování po dobu jednoho roku od data původního nákupu ve Spojených státech nebo Kanadě a bude provozováno za normálních podmínek. a používat. Během tohoto ročního období společnost Kona podle svého výhradního uvážení opraví nebo vymění všechny díly, které společnost Kona shledá jako vadné a na které se vztahuje tato omezená záruka. Původní vlastník uhradí veškeré mzdové náklady spojené s opravou nebo výměnou všech dílů.

DOŽIVOTNÍ OMEZENÁ ZÁRUKA NA RÁM KOLA

Pokud záruka na nekarbonová kola a rámy Kona NENÍ registrována do tří měsíců od nákupu, společnost Kona zaručuje původnímu majiteli, že rám tohoto nového jízdního kola Kona zakoupeného u autorizovaného prodejce Kona bude bez vadných materiálů nebo zpracování po dobu tří měsíců. -roční období. POKUD JE ZÁRUKA REGISTROVÁNA U KONA DO TŘÍ MĚSÍCŮ OD ZAKOUPENÍ KOLA, PRODLUŽUJE SE ZÁRUKA NA DOBU PŮVODNÍHO VLASTNÍKA, s výjimkou karbonových kol a rámů. Během záruční doby společnost Kona podle vlastního uvážení opraví nebo vymění rám jízdního kola, pokud společnost Kona zjistí, že je rám vadný a vztahuje se na něj tato omezená záruka. Původní vlastník uhradí veškeré náklady na práci a dopravu spojené s opravou nebo výměnou rámu jízdního kola. Podívejte se prosím do uživatelské příručky Kona,

Poznámka: Tato omezená doživotní záruka se vztahuje na nákupy od Kona USA, Kona Canada a Kona Europe.

 

SPECIFIKACE  
Materiál Rámu Kona 6061 Aluminum Butted
Velikosti S, M, L, XL
Tlumič n/a
Vidlice RST OMEGA MLC 100mm
Kliky Samox
Převodníky 28t
Středové složení Eturnity ETN52 73mm
Pedály Kona JS2
Řetěz KMC X9
Volnoběžka Microshift Advent 11-46t 9spd
Vodítko řetězu n/a
Přední přesmykač n/a
Zadní přesmykač Microshift Advent w/ Clutch
Přehazovačka Microshift Advent
Brzdy Tektro HDM275 Hydraulic
Přední brzda Tektro TR180 180mm

 
Zadní brzda Tektro TR160 160mm
Brzdiče Tektro HDM275 Hydraulic
Hlavové složení Feimen HP-H868B
Řidítka Kona XC/BC Riser
Představec Kona XC
Sedlovka Kona Thumb 31.6mm
Sedlová objímka Kona QR
Gripy řidítek Kona Key Grip Slip on
Sedlo Kona XC
Přední náboj Joytech 100x9mm
Zadní náboj Joytech 135x10mm
Výplet Stainless Black 14g
Ráfky Alex DP27K
Přední plášť WTB Trail Boss 29×2.25″
Zadní plášť WTB Trail Boss 29×2.25″
Barva White