Mondraker CHASER R - Vasport.cz

Mondraker CHASER R

Cena:157 999 Cena: 129 999 

Mondraker CHASER R, je elektrokolo pro ty, kteří hledají konkurenceschopné a efektivní kolo s přední technologií Mondraker na trhu. Rám byl optimalizován tak, aby byl připraven na cokoli.

Na dotaz

Popis

Mondraker CHASER R
 
Chaser R je elektrokolo pro ty, kteří hledají konkurenceschopné a efektivní kolo s přední technologií Mondraker na trhu. Rám byl optimalizován tak, aby byl připraven na cokoli. Stezky a další stezky, stoupání a klesání, technické stezky nebo opuštěné cesty. Baterie PowerTube se 750 Wh integrovaná ve spodní trubce vám zajistí, že vám nedojde šťáva ani při opravdu dlouhých túrách.
 

Vlastnosti – MONDRAKER CHASER R

Vysoce kvalitní hliníkový rám kombinuje vynikající design Mondraker se silnou rozpoznávací hodnotou a moderní geometrií. Spolu s vybranými komponenty je dosaženo nepřekonatelného jízdního komfortu. Vnitřní vedení kabelů má za následek krásný čistý vzhled. Nový chytrý systém Bosch byl šikovně integrován a ohromuje svým silným výkonem. Díky standardu Boost je elektrokolo připraveno na budoucnost a umožňuje stabilní kola se širokými 29er pneumatikami. S 1x12rychlostním pohonem Sram snadno zdoláte jakoukoli stezku a jakoukoli horu.

Když jde do tuhého, odpružení skládající se z odpružené vidlice Fox 36 se zdvihem 160 mm a zadního tlumiče Fox se zdvihem 150 mm odvede skvělou práci a bezpečně vás sveze z každé hory. K tomu napomáhají i hydraulické kotoučové brzdy SRAM o průměru 200 mm. Dodatečný komfort poskytuje sedlovka s pádlem. Pro extra dlouhý dojezd je baterie Bosch vybavena 750 Wh a je krásně ukrytá v rámu.

Hnací ústrojí

Bosch – chytrý systém pro elektrokola

Na začátku propojeného světa elektrokol Bosch vybavuje špičkovou pohonnou jednotku Performance line CX pro budoucnost. Známý motor s novou konektivitou je doplněn zbrusu novou baterií Bosch PowerTube 750 – pro delší potěšení z jízdy s výrazně zvýšeným dojezdem. Kromě nového displeje Kiox 300, nového Mini Remote, stejně jako systémového ovladače v horní trubce rámu a nové 4A nabíječky obsahuje nový chytrý systém také novou aplikaci eBike Flow, která je nyní centrem pro přizpůsobení vašeho elektrokola! Díky síti můžete jednoduše dovybavit novými funkcemi nebo instalovat aktualizace „bezdrátově“. Samozřejmě můžete také sledovat své aktivity a přizpůsobovat si jízdní režimy. Dodatečně namontovaný „ConnectModule“ má zvýšit bezpečnost a umožňuje nové možnosti ochrany proti krádeži elektrokola. Například při pokusu o krádež lze spustit akustický alarm a kolo lze také sledovat, pokud bylo odcizeno. Další funkce jsou plánovány tak, aby slibovaly více zábavy a bezpečnosti při jízdě s chytrým systémem Bosch.

DISPLEJ KIOX 300

Váš chytrý displej pro sportovní jízdu

Kiox 300 je displej pro Chytrý Systém a váš inteligentní a robustní společník na sportovní výlety. Lze jej intuitivně ovládat pomocí ovladače LED Remote nebo Mini Remote, je kompaktní a nabízí snadno čitelný barevný displej s odolností proti stříkající vodě a prachu. Je plně propojen do sítě Chytrého Systému a prostřednictvím aplikace eBike Flow neustále získává nové funkce.

Vaše údaje o sportovní aktivitě: Zobrazení nadmořské výšky, stoupání, výkonu, frekvence šlapání a kalorií – s displejem Kiox 300 budete mít své údaje o trase a sportovní aktivitě na očích.

Ergonomické ovládání: Ovládejte Kiox 300 pomocí ovladače LED Remote nebo minimalistického ovladače Mini Remote.

Užitečná podpora: Aktivujte inteligentní pomoc při tlačení včetně funkce Hill Hold – displej Kiox 300 vám poskytne užitečný návod.

Neustále nové funkce: Váš Chytrý Systém eBiku se bude v budoucnu neustále rozšiřovat o nové funkce.

Nové Minimalistická navigační funkce

S přehlednou a bezplatnou navigační funkcí pro Kiox 300 se do cíle dostanete ještě lépe: Naplánujte si trasu v aplikaci eBike Flow a přeneste ji na displej pomocí Bluetooth® Low Energy.

Šipka na zařízení Kiox 300 ukazuje vaši aktuální pozici. Vaše trasa je vyznačena jednoduchou a jasnou čarou.

Zobrazované pokyny pro odbočování vám dávají orientaci a provádějí vás po trase tak, abyste byli v pohodě.

Pomocí ovladače LED Remote na zařízení Kiox 300 můžete také zjistit čas příjezdu či vzdálenost a dobu zbývající do cíle.

Kiox 300 nebo SmartphoneGrip

Potřebujete více informací a podrobností o své jízdě? Pak místo zařízení Kiox 300 nasaďte na držák displeje zařízení SmartphoneGrip a používejte svůj chytrý telefon s aplikací eBike Flow jako velký navigační displej.

Snadná čitelnost údajů, elegantní design

Přehledný displej s moderním designem podtrhuje čistý vzhled elektrokola. Barevný displej je optimálně čitelný ve dne i v noci. Kiox 300 se ovládá jednoduše a bezpečně pomocí ovladače LED Remote nebo Mini Remote.

Informativní pomoc

Chytrá pomoc při tlačení včetně automatického asistenta pohybu do kopce (při tlačení) Hill Hold vám pomůže na strmých nebo nesjízdných úsecích. Aktivujete ji prostřednictvím řídicí jednotky a nápovědu k jejímu používání obdržíte na displeji Kiox 300. Na displeji se také zobrazuje dojezd pro všechny jízdní režimy. Ihned tak zjistíte, který režim jízdy je pro dosažení cíle nejvhodnější. Nové Abyste měli jistotu, že máte vždy zařazený správný převodový stupeň, zobrazí vám displej elektrokola, kdy je třeba přeřadit na vyšší nebo nižší rychlostní stupeň.

Umístění podle potřeby

Držák displeje umožňuje flexibilní umístění displeje na řídítkách a jeho přizpůsobení přesně vašim osobním potřebám. To se týká i úhlu naklopení displeje – před jízdou jej můžete nastavit tak, aby byl optimálně čitelný.

Stavový řádek s možností individuálního přizpůsobení

Stavový řádek Kiox 300 si můžete individuálně přizpůsobit: Nechejte si zobrazit stav nabití akumulátoru, čas nebo rychlost. V nastavení displeje Kiox 300 můžete pomocí ovladače LED Remote nebo Mini Remote upravit údaje tak, aby zobrazení lépe odpovídalo vašim potřebám.

Zpětná vazba o stavu funkce eBike Lock

Pro pocit bezpečí: Při zapínání eBiku displej Kiox 300 zobrazí, zda je funkce eBike Lock aktivní. Teprve když se váš chytrý telefon dostane do blízkosti a bude rozpoznán jako klíč, zobrazí se obrazovka Odemčeno a vy můžete odjet s podporou motoru.

Nové Režimy ABS: Cargo, Touring, Allroad, Trail

Se systémem ABS Bosch eBike brzdíte bezpečněji. Displej Kiox 300 zobrazuje zvolený režim ABS. Po brzdění si nechejte zobrazit svůj styl brzdění a zjistěte, jak dlouhá byla vaše brzdná dráha a jak dlouho vám trvalo zastavení.

Nové Přehled stavu nabití chytrého telefonu

I když budete mít chytrý telefon v kapse od kalhot nebo v batohu, nemusíte se bát, že by se nepozorovaně vybil: Displej Kiox 300 vás informuje o stavu nabití akumulátoru chytrého telefonu.

Lepší přehled

Pro ještě snazší orientaci vám Kiox 300 ukáže, zda se nacházíte na první nebo druhé úrovni příslušné obrazovky. Pomocí středového tlačítka na LED Remote můžete přepínat mezi oběma úrovněmi.

Zvýšení motivace

Displej Kiox 300 vás informuje o tom, zda momentálně jedete rychleji nebo pomaleji, než je váš osobní výkon a frekvence šlapání. To vás povzbudí k vyššímu výkonu. Nové Po jízdě lze všechny zaznamenané údaje o sportovní aktivitě sdílet s aplikacemi Strava, Apple Health a komoot.

Uzpůsobte si své jízdní režimy

Nastavte si vybrané jízdní režim přesně podle svých potřeb: Jízdní režimy Race, Cargo, Turbo, Auto, Sport, Tour a Eco lze přesně nastavit tak, aby vám nabídly větší podporu nebo spotřebovávaly méně energie.

eBike Lock s Chytrým Systémem

Funkci eBike Lock aktivujete jednou prostřednictvím aplikace eBike Flow a svůj chytrý telefon používáte jako digitální klíč. Váš eBike nebude pro zloděje atraktivní, protože podporu motoru lze aktivovat pouze pomocí chytrého telefonu a připojení přes Bluetooth.

Nové Ještě lepší ochrany s funkcí eBike Alarm

Funkce eBike Alarm je dalším krokem k ještě větší bezpečnosti vašeho elektrokola. Díky modulu ConnectModule a v součinnosti se zámkem eBike Lock rozšiřuje uzamčení pohonu o komplexní funkci alarmu. Když eBike vypnete, eBike Alarm se automaticky aktivuje a po zapnutí se opět deaktivuje. Váš eBike tak bude vždy optimálně chráněn, aniž byste museli cokoli dělat.

JÍZDNÍ REŽIMY

Inteligentní systém umožňuje volbu různých jízdních režimů, které optimálně upravují podporu motoru eBike v závislosti na použití a typu jezdce.

Off – Žádná podpora, všechny funkce displeje lze zobrazit.

Eco – Jemná podpora pro maximální efektivitu na velké vzdálenosti.

Tour – Rovnoměrná podpora pro trasy s dlouhým dojezdem.

Tour+ – Plynulá podpora bez přeřazování pro úspornou jízdu a přirozený dojem z jízdy na sportovních trasách (V režimu Tour+ se asistence mění mezi jízdními režimy Eco a Turbo.).

Sport – Energická podpora pro univerzální nasazení – stejně tak pro sportovní jízdu v terénu či svižné projíždění městskou dopravou.

eMTB – Dynamická podpora pro přirozený dojem z jízdy a pro optimální kontrolu při cyklistice na horském elektrokole.(V režimu eMTB se podpora mění mezi jízdními režimy Tour a Turbo.)

Auto – Automatické nastavení podpory v případě poklesu rychlosti v důsledku stoupání nebo náhlého protivětru.

Turbo – Přímá a maximální energická podpora až do vysokých frekvencí šlapání ve strmých stoupáních.

Cargo – Maximální podpora pro eCargo Biky s až 400 % vlastního výkonu a optimálním chováním při rozjezdu – i při plné zátěži.

Race – Nekompromisní dynamika a maximální podpora od startu až do cíle – pro nejtvrdší závody eMTB.