Pealock 2 elektronický zámek – zelený - Vasport.cz

Pealock 2 elektronický zámek – zelený

Cena:4 960 

Pealock 2 elektronický zámek lze použít na jakékoli sportovní vybavení, ať už se jedná o kolo, lyže, koloběžku, kočárek, snowboard, apod. 

Popis

Pealock 2 elektronický zámek – zelený

Chytrý elektronický zámek Pealock 2 lze použít na jakékoli sportovní vybavení, ať už se jedná o kolo, lyže, koloběžku, kočárek, snowboard, apod. Zámek je vybaven GPS modulem, pohybovým senzorem, integrovaným alarmem a odesílá upozornění přímo do vašeho mobilního telefonu prostřednictvím technologie Bluetooth, či mobilních dat v případě, že se od zámku vzdálíte. Přepínání probíhá automaticky. SIM karta je součástí každého zámku již z výroby. 

Zámek umožňuje jednoduché uzamčení přes NFC kartu, snadné připojení k telefonu a chytré trackování přesné polohy díky speciální aplikaci. Má výbornou odolnost proti dešti a sněhu, je určen do provozní teploty od -15°C až do +55°C.

Připojení

  • V případě, že jste vzdálíte z dosahu Bluetooth, tak vás Pealock notifikuje (přes celou obrazovku). Využívá přitom mobilní data. V zámku je z výroby vložená SIM karta, přes kterou komunikace funguje. Aby zůstal mobilní datový tarif stále aktivní, je nutné ho jednou za rok předplatit za 199 Kč. Pro prvních 6 měsíců máte od nás užívání zdarma.
  • SIM karta je součástí balení. Pro využívání GPS a notifikace v podobě volání je pak důležité zaplatit datový tarif přímo v samotné aplikaci Pealocku.

Baterie

  • Pealock druhé generace má kapacitu až 40 hodin. V mobilní aplikaci máte o stavu baterie neustálý přehled. Jestliže klesne hodnota nabití pod 20%, budete o tom informováni.
  • Pealock lze připojit do elektrické sítě pomocí USB-C kabelu. V takovém případě ho lze mít v zamknutém stavu neomezeně dlouho. Například, když chcete zamykat kolo ve sklepě nebo kočárkárně.

Odolnost

  • Pealock splňuje stupeň krytí IP33. Pealock by měl být vždy upevněn ve vertikálním směru kolmo k zemi. Voda se nesmí dostat na zadní stranu do otvoru pod přezkou. V uzamknuté stavu se voda do zámku nedostane, protože je otvor přezkou chráněn. Proto není žádoucí nechávat zámek ležet v dešti v odemknutém stavu zadní stranou nahoru. Zámek je opatřen také teplotním čidlem. V případě prudké změny teploty upozorní uživatele.
  • Pásek je vyroben z vysoce odolného materiálu – termoplastického elastomeru. Uvnitř pásku jsou ocelová lana a kabel připojený k alarmu.

Obsah balení: 1x záměk Pealock, 1x USB-C kabel, 1x SIM karta, 1x SIM přípravek, 1x NFC karta

Zámek je vyrobený i smontovaný v České republice.

Díky chytrému zámku Pealock si můžete vaše sportovní vybavení také pojistit, a to jednoduše na pár kliknutí přímo v aplikaci. Ať už jen na víkendový výlet nebo celoročně.

S chytrým zámkem Pealock a pojištěním proti odcizení od ČPP se už nemusíte obávat nechat Vaše kolo, elektrokolo, koloběžku, lyže (skialpy) nebo kočárek bez dozoru. A to kdekoliv v rámci Evropské unie a ve Švýcarsku. Konkrétní cenu za pojištění vašeho vybavení si můžete spočítat na webu pealock.com/cs/pojisteni/