Czech CS English EN French FR

PLÁŠŤ MITAS HIGHLANDER 29 X 2,45 DH SUPRA MAX/TEXTRA - Vasport.cz

PLÁŠŤ MITAS HIGHLANDER 29 X 2,45 DH SUPRA MAX/TEXTRA

Cena:790 

PLÁŠŤ MITAS HIGHLANDER – Ideálně navržené celková konstrukce pláště umožňuje nejenom jízdu ve složitém terénu, ale zajistí i bezpečné zdolání sjezdových úseků.

Skladem

Kategorie:

Popis

PLÁŠŤ MITAS HIGHLANDER

Pro tolik oblíbený down hill nebo freeride v těžkém terénu především se suchým a tvrdším podkladem je tu pro vás Highlander. Ideálně navržené celková konstrukce pláště umožňuje nejenom jízdu ve složitém terénu, ale zajistí i bezpečné zdolání sjezdových úseků.

Technologie TEXTRA:

Velmi hustá a extrémně pevná pogumovaná tkanina umístěná na bočnici a kolem celé patky pláště. Její výborná elasticita a téměř zanedbatelná hmotnost zachovávají skvělé vlastnosti bezdušových plášťů Tubeless Supra ale zároveň TEXTRA několikanásobně zvyšuje odolnost pláště proti bočnímu průrazu. To vše při minimálním vlivu na jeho hmotnost. Pláště s touto ochranou jsou určeny pro velmi těžké závodní terény, ve kterých zajišťují maximální spolehlivost vynikajících jízdních parametrů. Technologie TEXTRA je prověřená několika ročníky extrémních etapových závodů Cape Epic v Africké divočině, kde sklízela uznání závodníků a servismanů z celého světa.