Řidítka Reverse Seismic Carbon 810/25mm / 35mm Black / Grey - Vasport.cz

Řidítka Reverse Seismic Carbon 810/25mm / 35mm Black / Grey

Cena:3 949 

Řidítka Reverse Seismic Carbon 810/25mm / 35mm vhodné pro nejnáročnější použití na E-Biku a DH, díky schválení Safety-Level 5.

Na dotaz

Kategorie:

Popis

Řidítka Reverse Seismic Carbon 810/25mm / 35mm Black / Grey

Seismic Carbon je vlajkovou lodí mezi Reverse řídítky, přičemž cílem při vývoji řídítek bylo vyrobit co nejpevnější karbonové řídítka a zároveň se zaměřit na snížení vibrací, které vznikají při dlouhých jízdách v náročném terénu, které způsobují nižší únavu paží!
Existovalo a existuje mnoho přístupů, jak toho dosáhnout, dokonce i vyplnění řídítek pěnou. Chcete-li však problém vyřešit a účinně snížit vibrace, musíte nejprve začít u materiálu. A to u Reverse udělali.
Řídítka Seismic jsou testována na nejvyšší úrovni, prošla nejnáročnějším možným testovacím standardem řídítek, který existuje – EFBE EPAC MTB-GR 2021- vhodným pro nejnáročnější použití na E-Biku a DH, díky schválení Safety-Level 5.
Ať už zdoláváte etapy světové série Enduro, jezdíte DH tratě a okruhy v bikeparku, nebo prostě chcete pro své jízdy co nejodolnější a nejlépe pocitově zpracovaná karbonová řídítka, Seismic Carbon je tou nejlepší volbou…

  • Řezné čáry: pro orientaci při seříznutí řídítek (minimální šířka 720 mm
  • Vyrovnávací čáry: pro orientaci při montáži na představec
  • Upevnění představce “smirkovým papírem”: zdrsněný povrch v oblasti upnutí představce pro zvýšení upínacího účinku.
  • “Sandpaper” upevnění rukojeti a brzdy: zdrsněný povrch v oblasti rukojeti pro zvýšení upínacího účinku a eliminaci kroucení rukojetí, brzdy a spouštěcích objímek.
  • Úroveň bezpečnosti E: Kategorie 5 (maximální)
  • Testováno EFBE E-MTB Tri Test (EPAC MTB-GR)

 

Výrobce Reverse
Model Seismic
Barva černá / šedá
Šířka 810 mm
Zdvih 25 mm
Prohnutí (Up/Back) 5×7°
Průměr představce 35 mm
Materiál karbon
Hmotnost 197 g