Sada ložisek - Weight (hub kit light Weight-2) - Vasport.cz

Sada ložisek – Weight (hub kit light Weight-2)

Cena:11 990 

Sada ložisek – Weight (hub kit light Weight-2) – kuličky CeramicSpeed ​​jsou o 400% hladší, 128% tvrdší a 58% lehčí než standardní ocelová ložiska běžně používaná v cyklistickém průmyslu.

Na cestě obvykle do 3 -5 dnů

Popis

Sada ložisek – Weight (hub kit light Weight-2)

Vylepšete si kola sadou CeramicSpeed ​​Wheel Kit, abyste snížili tření, zvýšili výkon a využili svá kola LightWeight na maximum! Ložiska kol CeramicSpeed ​​mají prokázanou životnost, která je 3 až 5krát delší než u standardních ložisek kol.

 Výsledkem je vyšší rychlost při stejném úsilí a také vyšší maximální rychlost. Ložiska kol CeramicSpeed ​​mají prokázanou životnost, která je 3-5krát delší než u standardních ložisek. Při modernizaci speciálními ložisky CeramicSpeed ​​Coated Bearings se životnost dále prodlouží.

V krabici

  • 2 x 609 ložisek (přední)
  • 2 x 61702 ložiska (freehub)
  • 1 x ložisko 61902 (zadní)
  • 1 x ložisko 61802 (zadní)
  • 10ml stříkačka CeramicSpeed ​​AllRound Grease
  • Samolepka

Všechna ložiska CeramicSpeed ​​jsou vyráběna ručně v Dánsku. Super hladké kuličky Silicon Nitride třídy 3 CeramicSpeed ​​jsou spojeny (v řádu mikronů) s oběžnými drahami z kalené oceli, které se vyznačují velmi hladkou leštěnou drážkou.

Kuličky drží na místě vyztužená polyamidová klec. Každé ložisko je optimalizováno nízkou viskozitou „Blue Grease“ CeramicSpeed, aby se minimalizovala fikce a prodloužila životnost ložiska. Bezdotyková těsnění doplňují ložiska a chrání před nečistotami a vlhkostí. 

Během procesu stavby každé ložisko čtyřikrát ručně zkontrolujeme, zda jsou všechny součásti dokonale sladěny. Kuličky CeramicSpeed ​​jsou o 400% hladší, 128% tvrdší a 58% lehčí než standardní ocelová ložiska běžně používaná v cyklistickém průmyslu. Když porovnáte kuličky CeramicSpeed ​​s jinými keramickými kuličkami v tomto odvětví, zjistíte, že kuličky CeramicSpeed ​​jsou o 15 % tvrdší, vydrží o 99 % vyšší zatížení a jsou o 100 % hladší.

Údržba

Všechna ložiska vyžadují údržbu. To, jak často se musíte orientovat, se bude značně lišit v závislosti na řadě faktorů – včetně vaší cyklistické disciplíny, klimatu, ve kterém jezdíte, a způsobu čištění vašeho kola. Pokud je vaše kolo vystaveno extrémním podmínkám nebo používání, může být výhodou provádět údržbu častěji. 

Při jízdě po silnici nebo tříkolkách doporučujeme údržbu mezi 5 000–10 000 kilometry nebo alespoň jednou ročně.