Czech CS English EN French FR

Středové složení BB30 pro Shimano - Silnice - Vasport.cz

Středové složení BB30 pro Shimano – Silnice

Cena:7 514 

 Ložiska CeramicSpeed ​​vydrží nejméně třikrát déle než jiná ložiska.

Na cestě obvykle do 3 dnů

Popis

BB30 pro Shimano Road

Standard BB30 otevřel možnosti designu rámů. Přizpůsobení pro kliky Shimano vyžaduje speciální obrobený hliníkový spodní držák se závitem, který se do sebe zasunuje.

Naše jsou zakončeny ložisky CeramicSpeed. Máte dvě možnosti, pokud jde o ložiska. První volbou je náš nízký odpor, standardní ložisko s dlouhou životností, s kroužky z kalené oceli a našimi super kulatými kuličkami CeramicSpeed. Druhou volbou je naše povlakované ložisko, které používá stejné kuličky instalované na povlečených pouzdrech z kalené oceli pro delší životnost a menší odpor ložiska.

V krabici

  • 1 spodní konzola s nainstalovanými ložisky.
  • Jsou nainstalovány 2 protiprachové kryty.
  • 10ml injekční stříkačka CeramicSpeed ​​All Round Grease.
  • Samolepka.

Technická data

Tato spodní konzola pracuje s klikami, které mají vřetena 24 mm pevné osy.

Dolní závorky mají několik proměnných, ale v rámci toho mají standardní ložiska CeramicSpeed ​​třecí odpor 0,3-0,4 wattu na sadu. To je v rozmezí 75% snížení odporu ve srovnání se standardními středovými složeními. A to díky kuličkám, které jsou o 100% hladší a o 15% tvrdší než keramická konkurence. Ložiska CeramicSpeed ​​vydrží nejméně třikrát déle než jiná ložiska.

Ložiska s povlakem vidí další velký nárůst výkonu. Potažené závody vykazují 50% snížení odporu a zlepšení životnosti ložisek o 60%.

Výkon lze vyladit změnou maziva. All Round Grease se dodává nainstalovaný, ale lze jej změnit pro TT a Track Grease s nižším odporem nebo pro delší trvanlivost LongLife Grease, který přidává trochu odporu, ale zůstává při jízdě v nepořádku.