Czech CS English EN French FR

Středové složení BB30 Road a MTB - Vasport.cz

Středové složení BB30 Road a MTB

Cena:6 790 

BB30 Road a MTB – Standardní ložiska CeramicSpeed ​​mají obvykle třecí odpor 0,3 – 0,4 W na sadu. To je v rozmezí 75% snížení odporu ve srovnání se standardními středovými složeními. A to díky kuličkám, které jsou o 100% hladší a o 15% tvrdší než keramická konkurence. Ložiska vydrží nejméně třikrát déle než jiná ložiska.

Skladem

Popis

 BB30 Road a MTB

Středové složení BB30 umožňuje spárovat 30mm vřeteno se 42 mm vnitřním průměrem středového složení. Společnost Cannondale byla průkopníkem tohoto standardu spolu se speciálně navrženými klikami a mnoho z nich pro ně našlo výhody. Silniční verze mají šířku 68 mm, MTB má 73 mm. To jsou také ložiska, která můžete použít k výměně ložisek v kelímcích PF30.

Máte dvě možnosti ložiska. První volbou je naše standardní ložisko s nízkým odporem a dlouhou životností, s kroužky z kalené oceli a našimi super kulatými kuličkami CeramicSpeed. Druhou volbou je naše povlečené ložisko, které používá stejné kuličky instalované na povlečených drahách z kalené oceli pro delší životnost a menší odpor ložiska.

Technická data

Model BB30 byl navržen tak, aby kolo bylo lehčí: žádné košíčky, závitování nebo nadbytečný kov, plus lehčí a tužší klika. Proto je klikové vřeteno 30 mm, což byl velký skok z úzkých vřeten se čtvercovým kuželem.

K dispozici jsou dvě šířky, silnice = 68 mm, MTB = 73 mm. Uveďte, abychom mohli poskytnout správné mazivo.

Existují tři stupně maziva. TT a Track, All Round a LongLife. První je nejmenší odpor, poslední je nejodolnější. All Round přichází v silničních ložiskách, LongLife v MTB. Vyměňte mazivo a vylaďte výkon.

Standardní ložiska CeramicSpeed ​​mají obvykle třecí odpor 0,3 – 0,4 W na sadu. To je v rozmezí 75% snížení odporu ve srovnání se standardními středovými složeními. A to díky kuličkám, které jsou o 100% hladší a o 15% tvrdší než keramická konkurence. Ložiska vydrží nejméně třikrát déle než jiná ložiska.

V krabici

  • 2 ložiska.
  • 2 rozpěrky 1 mm
  • 2 rozpěrky 0,5 mm.
  • 2 protiprachové kryty.
  • O-kroužek.
  • Mazivo CeramicSpeed ​​
  • Samolepka.