Czech CS English EN French FR

Středové složení BBright pro Shimano - Vasport.cz

Středové složení BBright pro Shimano

Cena:7 514 

Standardní ložiska CeramicSpeed ​​vydrží nejméně třikrát déle než jiná ložiska.

Na cestě obvykle do 3 dnů

Popis

BBright pro Shimano

BBright je standard středového složení Cervélo, který se nachází na většině jejich rámů, kromě P5. Aby se do této nadrozměrné skořepiny vešly kliky Shimano a FSA, je třeba tuto spodní konzolu, doplněnou ložisky CeramicSpeed,

vtlačit dovnitř. Dolní konzola BBright je dodávána buď s nainstalovanými CeramicSpeed ​​Standard nebo Coated Bearings. Super hladké, super kulaté kuličky CeramicSpeed ​​Balls obsažené v závodech z kalené oceli se nacházejí u obou verzí. Verze s povrchovou úpravou má na závody pokovený kovový povlak, který je ještě plynulejší a tvrdší, což má za následek nižší odpor a delší životnost.

V krabici

  • 1 spodní konzola s nainstalovanými ložisky.
  • 2 kryty proti prachu.
  • 10 ml injekční stříkačka s tukovým mazivem.
  • Samolepka.

Technická data

BBright je podobný BB30, ale je širší na straně bez pohonu. Spodní konzola pro běh přes pevnou osu o průměru 24 mm od společností Shimano, FSA a dalších je jedinečná.

Standardní ložiska CeramicSpeed ​​vydrží nejméně třikrát déle než jiná ložiska. Díky patří závodům z kalené oceli a kuličkám CeramicSpeed, které jsou o 100% hladší a o 15% tvrdší než konkurence v keramice. Ty mají třecí odpor 0,3-0,4 wattu na sadu, což představuje průměrné snížení odporu o 75% ve srovnání s většinou BB.

Ložiska s povlakem CeramicSpeed ​​snižují odpor o 50% ve srovnání se standardními ložisky CeramicSpeed ​​a zlepšení životnosti ložisek o 60%.

Nainstalované mazivo lze vyměnit. All Round Grease je standardní, ale může být vyměněn za TT a Track Grease s nižším odporem, nebo za delší trvanlivost LongLife Grease, který přidává trochu odporu, ale zůstává při jízdě v nepořádných podmínkách.