Czech CS English EN French FR

Středové složení EVO386 for Shimano - Vasport.cz

Středové složení EVO386 for Shimano

Cena:7 514 

Standardní ložiska CeramicSpeed ​​mají průměrné snížení odporu o 75% ve srovnání se středovými složeními.

Na cestě obvykle do 3 dnů

Popis

EVO386 pro Shimano

Standard EVO386 je určen pro nadrozměrná vřetena. Sada CeramicSpeed ​​pro Shimano umožňuje instalovat kliky Shimano nebo FSA s vřeteny 24 mm přes osu.

Košíčky jsou dodávány s nainstalovanými ložisky CeramicSpeed. K dispozici jsou jak CeramicSpeed ​​Standard, tak Coated Bearings. Oba využívají super hladké kuličky CeramicSpeed ​​Balls a závody z kalené oceli. Ten má na kovech další kovový povlak, který dále vyhlazuje a kalí ocel, dále zvyšuje životnost a snižuje odpor.

V krabici

  • 1 spodní konzola s nainstalovanými ložisky.
  • 2 kryty proti prachu.
  • 10 ml injekční stříkačka s tukovým mazivem.
  • Samolepka.

Technická data

Konstrukce překrývajících se šálků procházejících skrz EVO386 snižuje pravděpodobnost skřípání a zvyšuje spolehlivost systému.

Standardní ložiska CeramicSpeed ​​mají průměrné snížení odporu o 75% ve srovnání se středovými složeními. To se promítá do třecího odporu 0,3-0,4 wattu na sadu, což je výsledkem skvělého designu, závodů z kalené oceli a keramických kuliček, které jsou o 100% hladší a o 15% tvrdší než u keramické konkurence.

Ložiska s povlakem CeramicSpeed ​​jsou o krok výš, protože snižují odpor o 50% ve srovnání s našimi standardními ložisky a zlepšují životnost ložisek o 60%.

All Round Grease je standardně dodáván v ložiscích, ale lze jej vyměnit za mazivo TT a Track Grease s nižší odolností nebo vyšší trvanlivost maziva LongLife, které přidává trochu odporu, ale zůstává při jízdě v nepořádku.