CeramicSpeed, středové složení EVO386 for Shimano/PF 46 - Vasport.cz

CeramicSpeed, středové složení EVO386 for Shimano/PF 46

Cena:7 614 

CeramicSpeed, středové složení EVO386 for Shimano/PF 46 snížení odporu je v rozsahu o 75% nižší, ve srovnání se standardními středovými pouzdry. Navíc, 4 letá garantovaná záruka výrobcem!

Skladem

Popis

CeramicSpeed, středové složení EVO386 for Shimano/PF46 snížení odporu je v rozsahu o 75% nižší, ve srovnání se standardními středovými pouzdry. Navíc, 4 letá garantovaná záruka výrobcem!

Standard EVO386 je určen pro nadrozměrná vřetena. Sada CeramicSpeed ​​pro Shimano umožňuje instalovat kliky Shimano nebo FSA s vřeteny 24 mm přes osu.

Na výběr máte dva typy ložisek. 

  • První volbou je náš nízký odpor, standardní ložisko s dlouhou životností, s kroužky z kalené oceli a našimi super kulatými kuličkami CeramicSpeed.
  • Druhou volbou je naše potažené ložisko, které používá stejné kuličky instalované na povlečených pouzdrech z kalené oceli pro delší životnost a menší odpor ložiska.

V krabici

  • 1 spodní konzola s nainstalovanými ložisky.
  • 2 kryty proti prachu.
  • 10 ml injekční stříkačka s tukovým mazivem.
  • Samolepka.

Parametry

Technické označení: EVO386/Shimano
Určení: Silnice
Vnitřní průměr středu rámu: 46 mm
Šířka středu rámu: 86,5 mm 
Průměr osy klik: 24mm
Disciplína: Road, Tri a Track
SKU: 101432
Celková hmotnost: 159 g
Typ BB: EVO386

Technická data

Konstrukce překrývajících se šálků procházejících skrz EVO386 snižuje pravděpodobnost skřípání a zvyšuje spolehlivost systému.

  • Třecí odpor standardních ložisek CeramicSpeed ​​je obvykle 0,3-0,4 wattu na sadu. Snížení odporu je v rozsahu o 75% nižší, ve srovnání se standardními středovými pouzdry. A to díky kuličkám, které jsou o 100 % hladší a o 15 % tvrdší než keramická konkurence. Ložiska CeramicSpeed ​​vydrží minimálně třikrát déle než ostatní ložiska.
  • Potažená ložiska dále snižují odpor a prodlužují životnost. Potažené klece ložisek vykazují 50% snížení odporu a zlepšení životnosti ložisek o 60%.
  • Změna maziva vyladí výkon. All Round Grease se dodává nainstalovaný, ale lze jej změnit pro TT a Track Grease s nižším odporem nebo pro delší trvanlivost LongLife Grease, který přidává trochu odporu, ale zůstává při jízdě v extrémních podmínkách.