Czech CS English EN French FR

Středové složení T45 pro Shimano - Váš Sport

Středové složení T45 pro Shimano

Cena:7 199 

Středové složení T45,  je někdy známý jako ThreadFit82.5, někdy jako standard Colnago. Tato sada vám umožňuje nainstalovat kliky Shimano a další vřetena o průměru 24 mm na váš Colnago.

Na cestě obvykle do 3 dnů

Popis

 Středové složení T45 pro Shimano

T45 je někdy známý jako ThreadFit82.5, někdy jako standard Colnago. Tato sada vám umožňuje nainstalovat kliky Shimano a další vřetena o průměru 24 mm na váš Colnago.

Ložiska CeramicSpeed ​​jsou instalována v pohárech a jsou spojena skrz skořepinu. Existují 2 verze: standardní a potažená ložiska. Oba mají super kulaté míče CeramicSpeed ​​a závody z tvrzené oceli. Ložiska s povrchovou úpravou CeramicSpeed ​​mají další atribut: 3 mikrometrovou kovovou vrstvu přes závody. Díky tomuto dodatku jsou závody těžší a plynulejší, snižuje se odpor a zvyšuje se život.

V krabici

  • 2 závitové kelímky s nainstalovanými ložisky CeramicSpeed.
  • 2 protiprachové kryty.
  • Distanční trubice.
  • Všestranné mazivo.
  • Samolepka.

Technická data

T45 byl navržen společností Colnago, aby poskytoval konstrukční výhody nadměrných bb skořepin a opravy při použití závitových středových konzol. Tyto kelímky a ložiska přizpůsobují skořepinu, takže je kompatibilní s Shimano, Rotor a dalšími.

„Cena“ zátěže našich standardních ložisek CeramicSpeed ​​je 0,3-0,04 wattů. To je snížení o 75% ve srovnání se spodními závorkami akcií. To je výsledek závodů z tvrzené oceli v kombinaci s kuličkami CeramicSpeed, které jsou o 100% hladší a o 15% tvrdší než keramická konkurence. Také vydrží déle.

Ložiska s povlakem CeramicSpeed ​​vydrží ještě déle a vyznačují se ještě nižším odporem. Životnost se oproti našemu standardu zvyšuje o 60% a tažení klesá o 50%.

All Round Grease je aplikován na ložiska. Může být nahrazen mazivem Race Day Grease s nižším odporem nebo mazivem Long Life Grease s vyšší trvanlivostí, které přidává trochu odporu, ale zůstává při jízdě ve špinavých podmínkách.