UFO Drip - nový vzorec - Vasport.cz

UFO Drip – nový vzorec

Cena:990 

UFO Drip – nový vzorec –  tento nový a vylepšený vzorec povlaku CeramicSpeed ​​UFO Drip Chain Coating je ještě rychlejší a trvanlivější než první vzorec.

Skladem

Kategorie:

Popis

UFO Drip – nový vzorec

Tento nový a vylepšený vzorec povlaku CeramicSpeed ​​UFO Drip Chain Coating je ještě rychlejší a trvanlivější než první vzorec.

Povlak řetězu je vyvinut pro podporu všech oborů a je založen na netoxickém, nehořlavém a biologicky odbouratelném vzorci. Za mokra musí být řetěz po jízdě vysušen a nanesen čerstvý nátěr UFO Drip, aby byla zajištěna nejlepší ochrana a pokračující optimalizace

  • Obsah láhve 180 ml / 6 oz
  • Až 300 km. na jeden povlak
  • Až 35 povlaků na láhev
  • O 15% rychlejší než předchozí vzorec
  • Zvýšená teplotní stabilita – aplikujte mezi 5-35 o C / 41-95 o F

Jak aplikovat UFO Drip

U nových řetězů a první aplikace řetěz zcela očistěte a osušte, přičemž před zaschnutím nezapomeňte opláchnout veškerý čistič. Pro tento účel doporučujeme CeramicSpeed ​​Clean Drivetrain. Před každým použitím lahvičku UFO Drip vždy dobře protřepejte, aby byla zajištěna rovnoměrná aplikace vosků. Naneste UFO Drip přímo na válečky řetězu přes kazetu a pomalu otáčejte řetězem dozadu, aby se dvakrát pokryla celá délka řetězu. Dále naneste UFO Drip na vnitřní stranu řetězu, podél válečků na spodním rozpětí přes řetěz a dvakrát potáhněte celou délku řetězu. Nechejte UFO Drip schnout minimálně 8 hodin pro dosažení nejlepších výsledků a čistého výkonu.

Pro následné aplikace s celkově čistým hnacím ústrojím otřete povrch řetězu suchým a čistým hadříkem. Lahvičku UFO Drip dobře protřepejte. Naneste UFO Drip přímo na válečky řetězu přes kazetu a řetěz pomalu otáčejte dozadu. Potáhněte celou délku řetězu dvakrát. Nechejte 8 hodin schnout. Pokud došlo k důkladnému znečištění a znečištění hnacího ústrojí, začněte s úplným čištěním a povrchovou úpravou, jako byste to udělali při první aplikaci.