UFO Drip Všechny podmínky - Vasport.cz

UFO Drip Všechny podmínky

Cena:509 

 UFO Drip Všechny podmínky. Náš uznávaný povlak UFO Drip Chain Coating byl aktualizován, aby byl známý jako UFO Drip All Conditions.

Skladem

Popis

 UFO Drip Všechny podmínky

 Náš uznávaný povlak UFO Drip Chain Coating byl aktualizován, aby byl známý jako UFO Drip All Conditions. Nyní v nové, menší velikosti lahvičky a optimalizovaném složení, které má při aplikaci ostrý bílý vzhled, který po úplném zaschnutí prakticky zmizí.

  • 100 ml lahvička
  • Správná aplikace vydrží 300 km / 180 mil v obecně suchých a čistých podmínkách
  • 8 ml nebo rozdíl 8 gramů hmotnosti na povlak
  • Netoxický a biologicky odbouratelný

Před použitím lahvičku důkladně protřepejte.

U nových řetězů nebo při první aplikaci začněte s úplně čistým a suchým řetězem. Naneste voskový nátěr UFO Drip All Conditions přímo na válečky řetězu přes kazetu a pomalu otáčejte řetězem, abyste dvakrát pokryli celou délku řetězu. Dále naneste UFO nátěr na vnitřní stranu řetězu, podél válečků na spodním rozpětí přes řetěz a dvakrát potáhněte celou délku řetězu. Kompletní nátěr spotřebuje asi 8 ml, což je rozdíl 8 gramů hmotnosti. Pro nejlepší penetraci pokračujte v otáčení klikami po dobu 30 až 60 sekund, aby se vosk mohl dostat dolů mezi válečky a články řetězu. Pro nejlepší odolnost a čistý výkon nechte povlak řetězu UFO Drip přes noc zaschnout. Nedoporučuje se stírat vosk z povrchu řetězu.

Pro standardní opětovnou aplikaci setřete veškerý povrchový prach čistým ručníkem a na články řetězu nad kazetou dvakrát naneste povlak UFO po délce řetězu.

Pokud bylo hnací ústrojí kontaminováno, kolo bylo umyto nebo jelo na mokru, doporučujeme úplné vyčištění a opětovné použití podle prvních pokynů pro aplikaci. Pokud často jezdíte na mokru, doporučujeme UFO Drip Wet Conditions

Více informací o produktové rodině UFO naleznete zde .