UFO závodní řetěz KMC 11s - Vasport.cz

UFO závodní řetěz KMC 11s

Cena:3 190 

 UFO závodní řetěz KMC 11s – tento ultrarychlý řetěz byl optimalizován pro 11stupňovou kompatibilitu KMC, ​​ušetří watty a zlepší váš výkon s volnou rychlostí a bezkonkurenčním nízkým třením.

Skladem

Popis

 UFO závodní řetěz KMC 11s

Díky jedinečnému optimalizačnímu zpracování vám Ultrafast Racing Chain od CeramicSpeed ​​ušetří watty a zlepší váš výkon s volnou rychlostí a bezkonkurenčním nízkým třením. Naše ultrarychlé závodní řetězce jsou pečlivě vybírány od vysoce kvalitních dodavatelů a jsou v Dánsku ručně optimalizovány.

Tento ultrarychlý řetěz byl optimalizován pro 11stupňovou kompatibilitu KMC, aby se zvýšila účinnost celého vašeho hnacího ústrojí.

Závodní řetězy CeramicSpeed ​​UFO vám mohou ušetřit 2–5 W na vzdálenost 600 km. Aplikujte CeramicSpeed ​​UFO Drip po 600 km, abyste udrželi špičkovou optimalizaci řetězu po celou dobu životnosti řetězu. 

Uvědomte si, že úprava UFO není optimalizována pro mokré a blátivé podmínky, které by mohly způsobit korozi řetězu. Přečtěte si o tom více na kartě údržby.

V krabici

  • 116 Link Optimized Chain
  • Rychlý odkaz 
  • Ukázka UFO Drip na jedno použití
  • Jednorázové rukavice 
  • Samolepka

CeramicSpeed ​​používá řetězy od špičkových značek, na které se aplikuje optimalizační ošetření. Řetězy UFO CeramicSpeed ​​procházejí vícestupňovým procesem, který zahrnuje leštění, čištění a aplikaci dvou vrstev ošetření k dosažení co nejúčinnějšího řetězce. Proces UltraFast Optimization není vysoce technický, ale je velmi časově náročný.

Tech Data

Vosková směs použitá při optimalizaci ultrarychlých řetězců byla objevena intenzivním testováním za účelem nalezení nejrychlejší základny. Poté byla základna vylepšena, aby se dosáhlo nejnižší úrovně tření na zkušebním zařízení. Po dalším testování a několika poměrech přísad k základu byl identifikován nejúčinnější vzorec optimalizace. CeramicSpeed ​​vycházel z počátečního vzorce procesu UltraFast Optimization a zahrnoval několik vylepšení kromě tradičního zpracování pro lepší výsledky.

Řetězec CeramicSpeed ​​UFO je závodní řetěz vyvinutý s cílem poskytovat bezkonkurenční výkon a bude fungovat optimálně asi 600 km / 370 mil nebo potenciálně více za čistých a suchých podmínek. Poté se uložené watty začnou snižovat, váš použitý řetězec bude stále obsahovat stopy optimalizace a bude fungovat lépe než běžný řetězec. Údržba a naolejování použitého řetězu mazivem na bázi vosku s teflonem® prodlouží životnost vašeho řetězu a ušetří méně wattů, než je optimalizováno, přičemž bude stále nad úrovní nového standardního řetězu. Společnost CeramicSpeed ​​doporučuje pro provádění zásahů používat stříkací lubrikant.