UFO závodní řetěz KMC 12S - Vasport.cz

UFO závodní řetěz KMC 12S

Cena:3 290 

 UFO závodní řetěz KMC 12S – tento ultrarychlý řetěz byl optimalizován pro všechny 12rychlostní převodovky, šetří watty a zlepšuje váš výkon s volnou rychlostí a bezkonkurenčně nízkým třením.

Skladem

Popis

 UFO závodní řetěz KMC 12S

  • Díky své jedinečné optimalizační úpravě vám Ultrafast Racing Chain od CeramicSpeed ​​šetří watty a zlepšuje váš výkon s volnou rychlostí a bezkonkurenčně nízkým třením. Naše ultrarychlé závodní řetězy jsou pečlivě vybírány od vysoce kvalitních dodavatelů a optimalizovány ručně v Dánsku.
  • Tento ultrarychlý řetěz byl optimalizován pro všechny 12rychlostní převodovky a je kompatibilní se všemi sadami 12rychlostních skupin, včetně SRAM Red a Force AXS.
  • CeramicSpeed ​​UFO Racing Chains vám může ušetřit 2–5 wattů na vzdálenost 600 km/370 mil. Aplikujte CeramicSpeed ​​UFO Drip po 600 km, abyste si zachovali špičkovou optimalizaci řetězu po celou dobu životnosti řetězu.  

Uvědomte si, že úprava UFO není optimalizována pro mokré a blátivé podmínky, které by mohly způsobit korozi řetězu. Přečtěte si o tom více na kartě Údržba.

V krabici

  • 126 link Optimized Chain 
  • Rychlý odkaz
  • Jednorázové rukavice 
  • Nálepkový list
  • Jednorázový kapací vzorek UFO

Údržba závodního řetězu UFO KMC 12S

V okruhu 600 km/370 mil, abyste mohli využívat všech výhod CeramicSpeed ​​UFO Racing Chain, nesmíte umýt řetěz před překročením počtu najetých kilometrů. Pokud však váš řetěz potřebuje vyčistit, použijte suchý hadřík nebo měkký kartáč a opatrně odstraňte nečistoty z řetězu. Když řetěz sundáváte kvůli údržbě nebo čištění, nezapomeňte jej znovu nainstalovat ve stejném směru jako předtím. V případě mírné přeháňky, kdy řetěz nebyl vystaven vodě déle než několik minut, by výkonnostní vlastnosti řetězu neměly být ovlivněny. 

V případě mírných přeháněk doporučujeme nanést UFO Drip Chain Coating, po setření přebytečného teflonu suchým hadříkem, pokud na řetězu zůstal. Před jízdou nechte UFO Drip Chain Coating zaschnout. 

V případě silných přeháněk byste měli řetěz pokrýt ochranným mazivem na povrchu ošetření UFO. To mírně ovlivní úsporu wattů, ale ochrání řetěz a zároveň zlepší váš výkon. 

Po ujetí 600 km/370 mil může řetěz projít údržbou, přičemž je třeba mít na paměti, že na řetězu stále zůstávají stopy po optimalizaci. Při použití UFO Drip Chain Coating po ujetí 600 km/370 mil postupujte podle pokynů na láhvi. Všimněte si, že obrovská úspora 2-5 wattů je dosažena během prvních 600 km/370 mil intervalu a mírně klesá poté, co léčba UFO odezní.